“Świetne wrapy”
Falla Warszawa — recenzja

Falla Warszawa
Zamów online
Nr 46 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo ciekawe miejsce,w którym można spróbować klasyków kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Warto spróbować przepysznego wrapa z kimchi.

Dziękujemy, Rosickki

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest super! Naprawdę jedzenie zawsze świeże i dobrze smakuje! Naszym ulubieńcem jest Vegap- 1 raz kiedy go próbowaliśmy nie mogliśmy uwierzyć ze jest bezmięsny .

Dziękujemy, MariaEwa
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Zarówno jedzenie jak i napoje smaczne i kolorowe. Jedliśmy vege wrapy. Były obłędne! A porcje takie ze naprawdę można się niezle najeść.
Trafiliśmy tam przypadkiem a zarówno jedzenie jak i atmosfera spowodowały ze zostaliśmy tam kilka godzin i do tego wracamy tam nieraz.

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pełne zaskoczenie! Super burgery wege, a w życiu bym nie powiedziała, że nie ma w nich mięsa. Bardzo smaczne. Duży wybór różnych możliwości. Ceny nie są super niskie, ale warto od czasu do czasu się tutaj wybrać. Kocham mięso, ale tutaj też można się najeść i to bardzo smacznie

Dziękujemy, Pegaz_p
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jestem ogromnym fanem serwowanej w lokalu szakszuki. Hummus, który miałem okazję spróbować również przepyszny. Zdrowe i smaczne jedzonko

Dziękujemy, Mareczek365

Falla Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Falla Warszawa? Podziel się wrażeniami!