“Dobre, soczyste mięso”
KURA — recenzja

KURA
Zamów online
Nr 821 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: KURA zaprasza na domową wersję klasyków amerykańskiej kuchni - smażonych skrzydełek i polędwiczek z kurczaka. Naszym Gościom oferujemy dania przygotowywane od podstaw z wyłącznie naturalnych składników: aromatyczne, soczyste mięso w chrupiącej panierce, frytki własnoręcznie cięte ze świeżych ziemniaków, wybór ponad 30 wyśmienitych sosów i dipów, pyszne kanapki i oczywiście skrzydełka buffalo.
Zrecenzowano 13 września 2019

Próbowałam kanapki z udkiem i boczkiem + sos BBQ - 24 czy 25 zł, więc podobny koszt jak w KFC, lecz zdecydowanie lepsza jakość. Mięso dobre, tłuste (choć tu to akurat plus), dodatki również pyszne. Następnym razem chcę wybrać się na stripsy, mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

Dziękujemy, AnnaGarlicka

Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy nadarzyła się okazja, żeby w końcu wybrać się do kury - niestety - rozczarowałam się. Zamówiłam zestaw skrzydełka panierowane + frytki + sałatka i 2 sosy (właściwie sos i dip). Skrzydełka dobre, za to frytki mega mega słabe, tak samo jak "sałatka" coleslaw, która była wyjątkowo niedobra. Bardzo długi czas oczekiwania na napoje (zapomnieli). Usiedliśmy na zewnątrz, w środku bardzo nieprzyjemny i intensywny kuchenny zapach, ciekawe jak to wygląda w zimie.

Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Witam, byłem nie dawno gościem w tej restauracji w Warszawie przy ulicy Nowolipki. Lokal mały ale za to nowocześnie urządzony, czysty, schludny i przyjemny, obsługa miła i pomocna, jedzenie bardzo smaczne, świetne skrzydełka ! I równie wyśmienite domowe frytki. Gorąco polecam wizytę w tym lokalu ! Na pewno będę tam wracał.

Dziękujemy, SzymonM73
Zrecenzowano 19 maja 2019

Do Kury wybraliśmy się po wielu rekomendacjach z pozytywnym nastawieniem. Zamówiliśmy dwie kanapki - Buffalo Classic i Teriyaki, zestaw 3x3 (stripsy + skrzydełka glazurowane),frytki, coleslaw, 1 sos + 1 dip. Pierwsze co należy zaznaczyć - jedzenie wygląda bardzo dobrze. Skrzydełka glazurowane były smaczne, soczyste natomiast panierka w stripsach nie zachwycała - nie była chrupiąca, sprawiała wrażenie zaparzonej. Coleslaw miał fajną konsystencję, niestety był słabo doprawiony, przez co stał się mdły - cały zestaw oceniamy nisko. Trochę lepiej wygląda sprawa kanapek, tutaj panierka była lepsza, kurczak soczysty, chociaż w połowie jedzenia mieliśmy dosyć - wszystko stawało się nijakie i męczące. Szkoda, zważywszy na wysoką jakość mięsa i duży potencjał miejsca. Za jakiś czas wpadniemy ponownie i spróbujemy pozostałe pozycje z karty.

1  Dziękujemy, foodnest_review
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Stripsy, ktore zamówiłam były naprawdę przepyszne. Jednak frytki trochę zbyt tłuste, doszczętnie przemoknięte. Jednak ich smak poprawiały naprawdę dobre sosy! Jedzenie oceniam na 4, ocenę wystawiam 3. Jest to związane z plastikiem, który w tej restauracji jest zbyt powszechny. Zamowienie na miejscu, a w plastiku podana lemoniada, wszystkie sosy, surówka oraz plastikowe sztućce. Bardzo słaba toaleta i dojście do niej. Jednak na samo jedzenie z pewnością wrócę.

Dziękujemy, bakulandia

KURA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w KURA? Podziel się wrażeniami!