“Bardzo dobre sushi ”
MASAMI SUSHI — recenzja

MASAMI SUSHI
Nr 1 378 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam niedaleko ale zawsze omijalam bo nie przekonywala mnie osiedlowa restauracja. Z zewnątrz niepozorana, w środku miło z sympatyczna obsługa. Co w sushi najważniejsze to świeże ryby i tu tak jest. Świeżo, bardzo smacznie i z przemilą obsługą. Na pewno będę tu wracać.

Dziękujemy, KatarzynaG1485

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli mówimy o tanim sushi - to naprawdę super.
Ale jeżeli porównywać z innymi, drożdszymi knajpami - trochę małe porcje, niektóre kawałki bardzo się rozpadają a wasabi rozwodnione.
Mimo wszystko warto, ale najlepiej na miejscu. :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, renixx_pl
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Wzięliśmy zestaw na wynos na piknik nad Balatonem i było pysznie. Jedyny minus, że było tak dobre że za dużo zjadłem :)

Dziękujemy, bugitoja
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Byliśmy tu kilka razy i za każdym razem jesteśmy zadowoleni . Jedliśmy sushi w zestawach lunchowych oraz zupę . Wszystko było bardzo dobre . Polecam !!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Kilka razy zamawiam do domu zestaw 100za100 i za kazdym razem bylismy zachwyceni. Tak ze wizyty w restauracji zawsze byle przyjemne. Mila obsluga. Dobre sushi. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 252innam

MASAMI SUSHI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w MASAMI SUSHI? Podziel się wrażeniami!