“Coś innego coś pysznego :)”
Himalaya — recenzja

Himalaya
Zamów online
Nr 1 561 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kuchnia nepalska składa się z różnych kuchni opartych na etniczności, glebie i klimacie związanych z różnorodnością kulturową i geografią Nepalu. Dal-bhat-tarkari jest zjadaczem w całym Nepalu
Zrecenzowano 3 września 2019

Długo przekonywałam się do kuchni nepalskiej, jednak teraz z wielka przyjemnościa polece lokal nie tylko ze względu na pyszne jedzenie ale również miłą obsługe :)

Dziękujemy, 82tita

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy to miejsce. Bardzo smaczne jedzenie. Nigdzie nie jadlam tak dobrego CHOW MEIN. W knajpie jest czysto i przyjemnie.

Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem już tam kilkukrotnie i zdecydowanie mogę polecić. Miła obsługa i pyszne jedzenie. Dobre urozmaicenie codziennego menu.

Dziękujemy, 3991bone
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam to miejsce wszystkim osobom szukającym kulinarnych doznań. Żółte curry które tu serwują nie ma sobie równych w całej Warszawie.
Lokal może nie jest duży ale dzięki ogródkowi miejsca robi się całkiem sporo. Odwiedzając to miejsce raz aż chce się wracać tu ponownie.

Dziękujemy, Grzegorz D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: himalayanyeti, Właściciel, HimalayaOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję i zapraszamy ponownie do Himalaya

Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie rewelacja, obsługa bardzo miła i uprzejma ceny i porcje OK. Jadłem i polecam KORMĘ z krewetkam. Pycha. Do tego polecam jeszcze NALEŚNIK PO NEPALSKU oraz placek NAAN z czosnkiem. Bardzo miła pani gratis poczęstowała nas jeszcze zimnym napojem MANGO LASSI. Polecam!!!

Dziękujemy, Inetoperek

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję i zapraszamy ponownie do Himalaya

Himalaya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Himalaya? Podziel się wrażeniami!