“FAJNA JADŁODAJNIA”
Jadłomania — recenzja

Jadłomania
Nr 1 796 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jadłomania na Poleczki to restauracja biurowa zlokalizowana na parterze biurowca Amsterdam (Poleczki Business Park). Promujemy nawyki jedzenia zdrowych i regularnych posiłków przez osoby intensywnie pracujące zawodowo. Potrawy w naszej restauracji serwowane są na miejscu przez zespół kucharzy. Przygotowujemy potrawy zgodnie z najnowszymi trendami dietetycznymi.

Będąc tutaj na Poleczki służbowo w jednej z tutejszych firm zawsze wstępuję do tej jadłodajni. Jadam tu śniadania, a także obiady. Jedzenie jest naprawdę dobre, a i wybór dość spory. Jedzenie jest na wagę, a więc nakładamy co chcemy i ile chcemy. Dobra też jest kawa i kompoty. Lokal również fajnie wygląda, adekwatnie do swojego przeznaczenia. Jedynym dużym minusem potwierdzonym przez wiele osób korzystających z usług tego lokalu jak i przeze mnie to fakt, że wychodząc z niego wszelkie zapachy jedzenia "wynosi" się na zewnątrz na ubraniach. Myślę, że właściciel lokalu powinien coś z tym zrobić, żeby poprawić/usprawnić wentylację w lokalu. Jeżeli chodzi o ceny nie są najniższe, ale myślę że adekwatne do cen warszawskich w podobnych lokalach (oczywiście nie są to też ceny występujące w restauracjach warszawskich, bo nie jest to tego typu lokal). Obsługa ok - dużo Ukrainek. Ogólnie polecam ten lokal.

Dziękujemy, Przemek_K_premo18
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W pobliżu tej restauracji jest moje miejsce pracy. Dlatego też zdarza mi odwiedzić Jadłomanię. W godzinach kiedy z biur schodzą się goście, dość trudno o miejsce i trzeba poczekać kilka minut w kolejce. Wybór dań jednak bardzo duży - na to nie można narzekać. A do tego dania się zmieniają. Jednak będąc tam wiele razy, niestety przestaje mi smakować. Może to przyzwyczajenie, ale grupa z którą chodzę na posiłki ma bardzo podobne zdanie. Nie wiem też co jest dodawane do posiłków, gdyż część z nas ma delikatnie pisząc problemy gastryczne.

Dziękujemy, Krzych_D_3003
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Przede wszystkim bardzo szeroki wybór dań i to wszelkiego rodzaju z surówkami i świeżo wyciskanymi sokami włącznie, również kuchni dalekowschodniej. Pozwala to na skosztowanie wielu różnych dań, bo są one serwowane w formie szwedzkiego bufetu. Smak potraw nie budzi zastrzeżeń. Do tego bardzo przyzwoite ceny. Często jednak, ze względu na dużą liczbę klientów, trzeba postać kilka minut w kolejce.

Dziękujemy, tur07_13

Jadłomania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jadłomania? Podziel się wrażeniami!