“Pyszne piwko”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 2 010 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Polecam pyszne piwko w Bierhalle oraz super dużego schabowego.
Mila obsługa bardzo polecam na wypad że znajomymi.

Dziękujemy, Camper491161

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Rodzinny szybki obiad przy okazji zakupów. Pusta sala, a czas oczekiwania wynoszący ok 45 minut. Jedzenie albo przeciągnięte, albo odgrzewane. Nijak ma się do standardów Bierhalle jakie pamiętam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Emdinho
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019

Mimo prawie zerowego ruchu na pierogi i burgera czekaliśmy 35 minut, mimo że pani kelnerka mówiła o dwudziestu. Po podaniu nie odniosła się do czasu oczekiwania na zamówienie. Burgera jadłem tam dwa razy myśląc, że za pierwszym razem, zaraz po otwarciu, powinęła się noga. Niestety. Nie czuć było smaku mięsa tylko spaleniznę wyraźnie widoczną na zewnątrz, wołowina zakatowana, przesmażona maksymalnie, bułka twarda. Kilka godzin później poszedłem do Macka, bo nawet w czymś takim mają lepsze burgery. Pierogi ruski niedoprawione i przegotowane. Colesław tonęła w soku, wcześniej doprawiona solą. Podczas poprzednich wizyt dania również były niesmaczne, raz zimne. Więcej nie będę próbował, szkoda czasu i pieniędzy. Co z tego że piwo mają bardzo dobre, jak nie ma czym zagryźć? Lepiej pojechać do Arkadii, a może będzie i w Galerii Młociny. Jedno jest pewne, gorzej być nie może.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Porcja , jak dla nas olbrzymia. Nie daliśmy radę zjeść w całości i teraz goloneczka, a raczej to co z niej zostało rozsiewa bardzo apetyczny zapach w kuchni, bo zabraliśmy niedojedzoną część do domu. Trochę nas zgubiło łakomstwo, bo na przystawkę wchłonęliśmy talerz smażonych stynek pokropionych cytryną i zanurzanych w słodko-ostrym sosie dodanym do smakowitych rybek.
Do golonki był kremowy chrzan, dobrze kręcący w nosie i mocna w smaku musztarda. Obie przyprawy bardzo dobrze komponowały się z mięciusieńkim mięskiem. Cienka skórka była naprawdę chrupiąca i absolutnie nie za twarda, a tłuszczyk pod tą skórką był rozpływający się w ustach i pozostawiał na podniebieniu niebiański smak.
Wizyta nie wyszła zbyt tanio, ale za jakość i ilość trzeba odpowiedni zapłacić.
Szczere słowa uznania dla kucharza/kucharki i też serdeczne podziękowania dla kelnerki o imieniu Sylwia - urocza i przemiła oraz dowcipnego kelnera. On na pewno się domyśli o kogo chodzi - podstawki pod piwo.
Szczerze polecam, bo warto. Ale następnym razem, to albo darujemy sobie stynki, albo pójdziemy w trzy albo lepiej w cztery osoby, żeby nie wozić reszty do domu.
Naprawdę warto. Ta skórka i tłuszczyk - poezja i niebo w gębie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam piwko Weizen !!! Rewelacja !!! Potrawy - przerobiliśmy z rodziną już prawie całą kartę i wszystko było solidnej jakości i bardzo smaczne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marek P

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!