“Czary Mary”
Kary Mary Indian Food — recenzja

Kary Mary Indian Food
Zamów online
Nr 874 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Po ostatnich kulinarnych przygodach nad polskim morzem z wielka niechęcią zdecydowałam się na jedzenie poza domem i...... bardzo ale to bardzo mi smakowało. Super uczta. Może to były jakieś czary mary? Ale niestety nie bo trochę ten wesoły nastrój prysł przy rachunku. Dużo i niedużo - dla kieszeni dużo dla ducha niedużo - lunch dla 2 osób za 100 to jednak dla mnie dużo ale nie żałuję :) Mam co wspominać

Dziękujemy, Gosia B

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Byłam bardzo zadowolona z tej restauracji po ich otwarciu. Mieszkam obok, więc wpadałam tam czasem na lunch i była to odmiana od klasycznych indyjskich restauracji. Jest bardzo smacznie, ale niestety ostatnio zrobiło się drogo. Sosy są wprawdzie spore, ale jak chcemy do tego ryż lub chlebek to trzeba osobno zamówić i wychodzi nam już ponad 40zł za danie! Myślę, że spokojnie można zmniejszyć porcje do 2/3 tego co teraz i zmniejszyć też ceny. Jak tak dalej pójdzie to niestety nie będę już tam gościć, a szkoda, bo bardzo lubiłam ich smaki.

Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Ile mieszkań i regionów w Indiach tyle sposobów przygotowywania dań tej wyśmienitej kuchni. Smaki które pamietam są obfitujące w spaniałe zapachy przypraw, ostre ale nadające się do spożycia, każdy region cechuje inna odsłona potraw. Zdaję sobie sprawę, że dla nas, Europejczyków, kuchnia ta jest serwowana troszkę w innej, mniej egzotycznej odsłonie. Dania, których próbowałem, były ciekawe i czuć było kuchnię orientu. Troszkę zlewała się dominacja jednej przyprawy, przez co odnosiło się wrażenie, że kolejna potrawa ma bazę podobną do poprzedniej. Jak pisałem, rozumiem, że może być to odsłona przygotowana pod nas, niemniej zabrakło mi przysłowiowej kropki nad i. Miejsce jest ciekawe, wspaniała obsługa, szybkie wydawki i to są mocne strony tego miejsca. Czy można poczuć tutaj Indie? Tak. Czy są to smaki orientu - oczywiście. Każdy coś dla siebie znajdzie. Nie nastawiałabym się tylko na 100% odzwierciedlenie smaków (zwłaszcza dla tych, którzy znają tą kuchnię z Indii)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Julekwpodrozy
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Jedzenie tragiczne. Jeszcze nigdy w życiu nie zjedliśmy nic tak słonego. Nie czuć było smaku potraw a jedynie sól. Aż bolało.

Dziękujemy, Mirek G
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Dobre i smaczne indyjskie jedzenie. Spory wybór dań, przystawek itd. Porcje całkiem spore, ceny akceptowalne. Obsługa OK, Fajnie wygląda odsłonięta kuchnia.

Dziękujemy, Adam L

Kary Mary Indian Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kary Mary Indian Food? Podziel się wrażeniami!