“Nie polecam.”

Restauracja Chińska Mao
Nr 408 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Mao - to nowoczesna kuchnia chińska w sercu Warszawy. Autorskie menu łączy elementy tradycji w kuchni chińskiej z nowoczesnością komponowania smaków i serwisu. Unikalne koktajle inspirowane chińskimi znakami zodiaku pozostaną Wam na długo w pamięci.
Zrecenzowano 10 września 2019

Stosunek smak/cena - bardzo niekorzystny. W Warszawie można odszukać smaczniejsze jedzenie za połowę tej ceny.
(+) świeżość składników, ogólny wygląd potrawy
(-) smak (kucharz celuje bardziej w kuchnię tajską oraz tanie sosy), ceny (średnia wartość głównego dania z poza wątpliwych promocji - 30 pln.

1  Dziękujemy, danielsU1856DA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianPiasecki, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy za Państwa opinię. Bardzo szanujemy zdanie naszych Gości. Pragniemy zaznaczyć, że cały czas dążymy do podwyższania standardów naszych dań oraz obsługi w naszej szybko rozwijającej się restauracji. Przepisy na nasze sosy to tradycyjne lub unowocześnione receptury stworzone przez naszego szefa kuchni Jurka vel. Dong Xiao Bin. Nie używamy tzw. gotowców oraz glutaminianu sodu. Zależy nam na ukazaniu kuchni chińskiej w jej najlepszej i najbardziej oryginalnej odsłonie, dlatego też nasi kucharze to rodowici Chińczycy, a dania przygotowane są z wysokiej jakości azjatyckich składników. Zapraszamy do spróbowania naszych przysmaków i może odczarowania wizerunku kuchni chińskiej w Polsce!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Autentycznie chyba najlepsze dim-sumy w naszej stolicy. Wzielismy bedac w 6 osob 4 rozne i bez pudla. Wg mnie najlepsze sa te z kurczakiem. Come and enjoy. Glowne tez klasa. Karta win krotka ale Pinot Griggio fajne. Podium chinskich knajp w Wawie

Dziękujemy, jarekiwanicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianPiasecki, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo nas cieszą takie słowa :-) Dziękujemy pięknie i zapraszamy jak najczęściej próbować naszych chińskich pyszności ze wszystkich regionów Chin!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jedzenie całkiem smaczne, ale spodziewałem się czegoś lepszego.
Warto na pewno wpaść na drinka, ponieważ są warte uwagi!

Dziękujemy, Maciej A
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i efektownie podane żółte drinki o smaku mango(SMOK). Niestety drink WĄŻ nas rozczarował, mdły w smaku. Krewetki dobre.
Warto skorzystać ze środowej promocji na drinki 1+1 gratis.

Dziękujemy, annamariaa01
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dorota F, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię annamariaa01 :))
zapraszamy do ponownych odwiedzin i spróbowania innych koktajli Mao - po zebraniu 12 pieczątek 13 specjalny koktajl dostaniecie gratis!!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, świetna obsługa. Zaangażowana, ale nienarzucająca. Miejsce do którego chętnie będziemy wracać

Dziękujemy, Magdalena D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianPiasecki, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy pięknie! Bardzo cieszy nas Państwa opinia. Zapraszamy jak najczęściej :)

Restauracja Chińska Mao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Chińska Mao? Podziel się wrażeniami!