“Najlepsze dim-sumy w Wawie”

Restauracja Chińska Mao
Nr 408 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Mao - to nowoczesna kuchnia chińska w sercu Warszawy. Autorskie menu łączy elementy tradycji w kuchni chińskiej z nowoczesnością komponowania smaków i serwisu. Unikalne koktajle inspirowane chińskimi znakami zodiaku pozostaną Wam na długo w pamięci.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Autentycznie chyba najlepsze dim-sumy w naszej stolicy. Wzielismy bedac w 6 osob 4 rozne i bez pudla. Wg mnie najlepsze sa te z kurczakiem. Come and enjoy. Glowne tez klasa. Karta win krotka ale Pinot Griggio fajne. Podium chinskich knajp w Wawie

Dziękujemy, jarekiwanicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianPiasecki, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo nas cieszą takie słowa :-) Dziękujemy pięknie i zapraszamy jak najczęściej próbować naszych chińskich pyszności ze wszystkich regionów Chin!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jedzenie całkiem smaczne, ale spodziewałem się czegoś lepszego.
Warto na pewno wpaść na drinka, ponieważ są warte uwagi!

Dziękujemy, Maciej A
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i efektownie podane żółte drinki o smaku mango(SMOK). Niestety drink WĄŻ nas rozczarował, mdły w smaku. Krewetki dobre.
Warto skorzystać ze środowej promocji na drinki 1+1 gratis.

Dziękujemy, annamariaa01
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dorota F, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię annamariaa01 :))
zapraszamy do ponownych odwiedzin i spróbowania innych koktajli Mao - po zebraniu 12 pieczątek 13 specjalny koktajl dostaniecie gratis!!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, świetna obsługa. Zaangażowana, ale nienarzucająca. Miejsce do którego chętnie będziemy wracać

Dziękujemy, Magdalena D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SebastianPiasecki, Kierownik, Restauracja Chińska MaoOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy pięknie! Bardzo cieszy nas Państwa opinia. Zapraszamy jak najczęściej :)

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna obsługa i smaczne jedzenie. Większość znajomych była bardzo zadowolona. Spodobało mi się, ze restauracja nie robiła problemów, żeby dopasować menu festiwalowe do mojej diety. Kiedyś na pewno wrócę :)

Dziękujemy, 61aleksandraw

Restauracja Chińska Mao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Chińska Mao? Podziel się wrażeniami!