“Słabo :/”
Głodne Kawałki — recenzja

Głodne Kawałki
Nr 2 571 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Na burgera i flaki czekaliśmy 20 minut! Kelnerka kompletnie nie zainteresowana swoją pracą, głośne rozmowy z kuchnią (dzięki, ale nie interesują mnie Wasze plany na sobotę). Jedzenue w dobrej cenie, ale jakość nie najlepsza. Szkoda czasu. Zupełnie nie sprawdza się jako miejsce wizyty w ciągu dnia. Frytki fuj. Plus za czystość. Raczej to nie wrócę.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ma_gorzata_505
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: S8885TTmarcink, Właściciel, Głodne KawałkiOdpowiedź udzielona 17 lutego 2019

Witamy,
Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i wyrażenie opinii. Zamowilyscie Panie kanapkę klubowa i flaki. Proces przygotowania i czas wydania posiłków był prawidłowy. Złożenie kanapki i blisko 10 minutowe smażenie frytek daje sumarycznie 20 minut. Nie rozumiemy skąd opinia ze to długo. Być może ustalany był grafik pracowników z menadżerką i za zbyt głośne dyskusje przepraszamy W trakcie pobytu Pan w lokalu nie było zbyt dużo Gości, menadżerka przyjmowała dostawy z różnych firm i mogła sprawiać wrażenie nie zainteresowaną lecz analiza wykazała ze w rzeczywistości nie wpłynęło to na czas czy jakość obsługi. Przykro nam ze nie podobało się Państwu i wyrażamy nadzieje na ponowna wizytę podczas której opinia ulegnie zmianie. Załączamy pozdrowienia.

Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Na początku chciałem napisać, że nie jadłem na miejscu tylko zamówiłem burgera i frytki przez internet. Chciałem zobaczyć na jakim poziomie są te klasyki - a konkurencji w Warszawie nie brakuje (swoją drogą to naprawdę odważnie rzucać się na takie pozycje). Trzeba przyznać, że porcja frytek i burgera była naprawdę solidna. Dodatkowo był keczup, choć penie lepiej by było jakimś sosem sie pochwalić. Tak czy siak, fyrtki to jakies nieporozumienie. To był racze kawałki ziemniaków, nic nie ma wspólnego z tym zdjęciem co jest podpięte pod profil restauracji. Wprawdzie te nie były złe, trchę w stylu rustykalnym, w mundurkach.... no ale frytka to fyrtka. Burger natomiast nie był zły, była nawet całkiem OK. Ale naprawde niczym nie powalał. Mięso słabo wysmażone, sos ostry, ale trochę nie na moją modłę - tak bardziej ostry musztardowo. Kto lubi chrupiący bekon, to jak najbardziej jest OK. Generalnie nie mam efektu wow w żadnym aspekcie, ale nie ma tragedii.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Właściciel, Głodne KawałkiOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2018

Witamy,
Dziękujemy za uznanie, ze porcja była solidna. Podajemy ketchup gdyż jest to standard i trudno podjąć inna decyzje samodzielnie bo mógłby być np zbyt ostry. To są te same frytki co na zdjeciu ten sam ziemniak, nigdy nie podawany w mundurkach, kolor odbiegający od zdjęcia z racji tego ze to już młody ziemniak z naszej uprawy i z tego powodu niemożliwy do osiągnięcia odcień w tej technologii i fryturze która stosujemy. Jeśli lubi Pan mięso dobrze wysmażone to powinno się na to zwrócić uwagę w zamówieniu gdyż w standardzie jest srednio dosmażony - jak wszędzie.

Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mega dobra pikantna zupa gulaszowa , bardzo dobra kanapka klubowa. Burger poprawny, ale obsługa pro i przyjemna wiec dajemy 5 :).

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, rafauk3
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne co dobrego spotkało nas w tym lokalu, to zimne piwo. Reszta porażka po całości. Kalmary twarde i bez smaku, zero soli. Salsa owocowa 3,5/10. W połączeniu z nijakimi kalmarami, nijaki sos dał nijaki efekt końcowy. Z menu połowa pozycji nieosiągalna - po prostu nie ma, skończyło się. Pomimo zamówionego podpłomyka i oczekiwaniu 40 minutowym, nie doczekaliśmy się go i poprosiliśmy o rachunek. Co ciekawe kucharz w ogóle nie wziął się za zrobienie dania. Oczywiście na rachunku dostaliśmy zamówioną pozycję. Kelnerka odjęła tę pozycję przy rozliczeniu, także obyło się bez awantury.

Zdecydowanie nie polecam, myślałem, że aż tak źle nigdy nie będzie. Stąd pierwsza jedynka w mojej opinii. Omijajcie!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne burgery i frytki, kanapka klubowa też pyszna. Przemiła obsługa. deser czekoladowy pyszny. dla dzieci gry i książki

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Dorota N

Głodne Kawałki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Głodne Kawałki? Podziel się wrażeniami!