“Szybka zupka”
KUMIN — recenzja

KUMIN
Nr 472 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 6 września 2019

szybka wizyta poznym wiecczorem. zupa pomidorowa z ciecierzycą bardzo dobra i bardzo syta :) do tego dwa piwka :p
kelnerka uśmiechnieta od ucha do ucha i ogolnie fajny klimat w restauracji :)
nie powiem ze kazdy znajdzie cos dla siebie bo to restauracja dla ludzi którzy lubią smaki orientalne. napewno jeszcze zajrzymy żeby sprobować czegoś wiecej :)

Dziękujemy, grzegorzg125

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy zestaw orientalnych przekąsek, grillowane wędzone bakłażany fantastyczne. Dania główne smaczne i estetycznie podane. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, FrequentFlier693437
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wstąpiłem przypadkiem, mimo, że od lat jadam w okolicy. Bardzo spodobał mi się wystrój i menu.

Zamówiłem zestaw lunchowy (25+5zł).
Do wyboru mamy danie mięsne lub wege i zupę.

Zupa z soczewicy i pomidorów bardzo smaczna. Jagnięcina z kaszą też bardzo dobra, ale dla mnie za pikantna (to rozumiem) i za słona (tego nie rozumiem).

Jeszcze wrócę ;-)

Dziękujemy, marcint22
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Jedzenie przepyszne. Obsługa przemiła. Atmosfera wspaniała. Ceny znośne. Polecam wszystkim którzy pragną dobrze spędzić czas

Dziękujemy, jao814
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Fajna mała knajpka; super przystawki; dania dobrze doprawione; ceny umiarkowane; przemiła obsługa; polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, nioskaanka

KUMIN — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w KUMIN? Podziel się wrażeniami!