“Mile spotkanie z kimś, kogo lubimy”
KUMIN — recenzja

KUMIN
Nr 472 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy zestaw orientalnych przekąsek, grillowane wędzone bakłażany fantastyczne. Dania główne smaczne i estetycznie podane. Bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, FrequentFlier693437

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wstąpiłem przypadkiem, mimo, że od lat jadam w okolicy. Bardzo spodobał mi się wystrój i menu.

Zamówiłem zestaw lunchowy (25+5zł).
Do wyboru mamy danie mięsne lub wege i zupę.

Zupa z soczewicy i pomidorów bardzo smaczna. Jagnięcina z kaszą też bardzo dobra, ale dla mnie za pikantna (to rozumiem) i za słona (tego nie rozumiem).

Jeszcze wrócę ;-)

Dziękujemy, marcint22
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Jedzenie przepyszne. Obsługa przemiła. Atmosfera wspaniała. Ceny znośne. Polecam wszystkim którzy pragną dobrze spędzić czas

Dziękujemy, jao814
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Fajna mała knajpka; super przystawki; dania dobrze doprawione; ceny umiarkowane; przemiła obsługa; polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, nioskaanka
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Menu restauracji może nie jest bardzo rozbudowane, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie (są Dania zarówno mięsne jak i wegetarianskie). W ciepłe, upalne dni idealnie sprawdzi się ogòrkowy chłodnik, który jest wyśmienity. Na szczególną uwagę zasługuje sposób podania jedzenia, który cieszy oko oraz miła obsługa. Miejsce zdecydowanie należy do grona tych, które należy odwiedzić wielokrotnie. Ceny w lokalu są adekwatne do jakości. Dodatkowo w lokalu panuje miła atmosfera.

1  Dziękujemy, daria0508

KUMIN — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w KUMIN? Podziel się wrażeniami!