“Najlepszy”
Arigator Ramen Shop — recenzja

Arigator Ramen Shop
Nr 307 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy ramen jaki jadłam, a odwiedziłam już kilka miejsc. Poleecaam gorąco! W restauracji super klimat

Dziękujemy, lidaa92

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przy obecnej konkurencji niełatwo wybrać najlepszy razem w mieście - Arigator wygrywa tu zdecydowanie. I utrzymuje to od kilku miesięcy cały czas. Nowe karty, nowe dania, zawsze świetne. Obsługa dobra, miejsce przyjazne psom. Lokal nieduży.

Dziękujemy, 315bartoszz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po recenzjach i opiniach znajomych spodziewałam się czegoś zdecydowanie powalającego na kolana. Rameny faktycznie bardzo dobre, aczkolwiek te przyrządzane na „ciężkim” bulionie ciężko jest dojeść do końca - są mdłe.
Co do samego lokalu - klimat faktycznie wyjątkowy, ale dość klaustrofobiczny. Malutkie stoliki, malutkie krzesełka i malutko miejsca między nimi, cieżko się przemieścić nawet do toalety. Raczej nie na romantyczne chwile we dwoje, o intymności można pomarzyć. Dobre miejsce na szybki obiad, pod warunkiem że traficie na luźniejszy moment, jeżeli nie będziecie mieć takiego farta, warto uzbroić się w cierpliwość.

Dziękujemy, 412kamilak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo dobry Ramen, szybko podany. Mały lokal. Wolę odwiedzać jak jest chłodno:) Bo gdy updał to w małym lokaliku się ze mnie leje:)

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest doskonałe! Wzięliśmy Shoyu tomato i bardzo nam smakowało. Miejsce ma niepowtarzalny klimat a obsługa jest przemiła. Nic tylko przychodzić!

Dziękujemy, thethiefbar

Arigator Ramen Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Arigator Ramen Shop? Podziel się wrażeniami!