“Boski ramen”
Arigator Ramen Shop — recenzja

Arigator Ramen Shop
Nr 317 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przy obecnej konkurencji niełatwo wybrać najlepszy razem w mieście - Arigator wygrywa tu zdecydowanie. I utrzymuje to od kilku miesięcy cały czas. Nowe karty, nowe dania, zawsze świetne. Obsługa dobra, miejsce przyjazne psom. Lokal nieduży.

Dziękujemy, 315bartoszz

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po recenzjach i opiniach znajomych spodziewałam się czegoś zdecydowanie powalającego na kolana. Rameny faktycznie bardzo dobre, aczkolwiek te przyrządzane na „ciężkim” bulionie ciężko jest dojeść do końca - są mdłe.
Co do samego lokalu - klimat faktycznie wyjątkowy, ale dość klaustrofobiczny. Malutkie stoliki, malutkie krzesełka i malutko miejsca między nimi, cieżko się przemieścić nawet do toalety. Raczej nie na romantyczne chwile we dwoje, o intymności można pomarzyć. Dobre miejsce na szybki obiad, pod warunkiem że traficie na luźniejszy moment, jeżeli nie będziecie mieć takiego farta, warto uzbroić się w cierpliwość.

Dziękujemy, 412kamilak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo dobry Ramen, szybko podany. Mały lokal. Wolę odwiedzać jak jest chłodno:) Bo gdy updał to w małym lokaliku się ze mnie leje:)

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest doskonałe! Wzięliśmy Shoyu tomato i bardzo nam smakowało. Miejsce ma niepowtarzalny klimat a obsługa jest przemiła. Nic tylko przychodzić!

Dziękujemy, thethiefbar
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Bardzo słaby ramen, który nie jest w stanie nasycić. Dodatkowo kiepskiej jakości, co skończyło się okropnym bólem żołądka godzinę po zjedzeniu, nieprzespaną nocą i innymi rewolucjami, które zachowam dla siebie. Dzień później cały czas zwijałam się z bólu.
Poza tym obsługa fatalna. Obrażona kelnerka, która poza łaskawym podaniem jedzenie ani razu nie podeszła do naszego stolika. Zajęta rozmowami ze znajomymi nie wynurzyła się z knajpy, żeby sprawdzić czy ktoś nie skończył, więc kiedy po długim oczekiwaniu z koleżanką poszłyśmy zapłacić to agresywnie rzuciła, że płaci się przy stoliku i mamy tam wrócić. Zniesmaczone zapłaciłyśmy jednak przy barze i wyszłyśmy, aby nigdy więcej nie wrócić. W Warszawie naprawdę są cudowne rameny, nie trzeba się męczyć w Arigatorze i przepłacać tego zdrowiem.

Dziękujemy, Veganka

Arigator Ramen Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Arigator Ramen Shop? Podziel się wrażeniami!