“Średnio na jeża”

Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 marca 2016

Wpadliśmy ze znajomymi zupełnie przypadkiem. Ze stolikiem dla 5 osób nie było problemu. Obsługa fajna. W miarę szybko dostaliśmy zamówione dania, pomimo niedzielnego popołudnia. Zamówiłem pieczoną kaczkę, która była lekko przepieczona, mięso się rozpadało, ziemniaczki za to było odrobinę niedogotowane.
Mimo to wszystko było smaczne.

Dziękujemy, Michal R

Zrecenzowano 25 lutego 2016

Kolejna moja wizyta w restauracji po roku nieobecności. Jedzenie trzyma poziom, atmosfera super. Obsługa niezmiennie najsympatyczniejsza w Warszawie. Zdecydowanie polecam zarówno na szybki lunch, wizytę z przyjaciółmi jak i romantyczną kolację z narzeczoną. Atrakcyjne promocje na każdy dzień tygodnia, bogaty wybór win oraz sprawnośc obsługi to tylko niektóre z niezliczonych plusów Five! :)

Dziękujemy, Lukasz_Kropek
Zrecenzowano 31 stycznia 2016

Przepyszna pizza i bardzo profesjonalna obsługa. Oprócz tego ciekawe promocje oraz kompozycje składników na pizzach.

Dziękujemy, jaworkowa
Zrecenzowano 11 stycznia 2016

Kuchnia bardzo dobra, dania podane w ciekawy sposób, obsługa w porządku, lokal przyjemny. W sam raz na luźne wyjście ze znajomymi.

Dziękujemy, Aleksandra D
Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Super jedzenie - przede wszystkim makarony godne polecenia, fajna, sprawnie obsługująca obsługa. Dobre ceny jak na tę lokalizację i naprawdę bardzo dobre jedzenie. Trochę słabo, że nie ma gdzie zaparkować (w ciągu dnia mission impossible), ale generalnie wszystko ok

Dziękujemy, danielmpoznan

Five Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych