“Pycha”

Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 stycznia 2016

Przepyszna pizza i bardzo profesjonalna obsługa. Oprócz tego ciekawe promocje oraz kompozycje składników na pizzach.

Dziękujemy, jaworkowa

Zrecenzowano 11 stycznia 2016

Kuchnia bardzo dobra, dania podane w ciekawy sposób, obsługa w porządku, lokal przyjemny. W sam raz na luźne wyjście ze znajomymi.

Dziękujemy, Aleksandra D
Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Super jedzenie - przede wszystkim makarony godne polecenia, fajna, sprawnie obsługująca obsługa. Dobre ceny jak na tę lokalizację i naprawdę bardzo dobre jedzenie. Trochę słabo, że nie ma gdzie zaparkować (w ciągu dnia mission impossible), ale generalnie wszystko ok

Dziękujemy, danielmpoznan
Zrecenzowano 9 listopada 2015

Byłam tam po raz pierwszy w zeszłym roku zimą w grupie. Obsługiwani byliśmy dość sprawnie, jedzenie (2 rodzaje pizzy) było smaczne porcje duże. Druga wizyta w tym roku w sierpniu. Siedziałyśmy we dwie przy stoliku szybko zostałyśmy dostrzeżone, zamówiłyśmy pizze. Miejsce spokojne, można pogadać i wybrałam się tam znowu. Również żeby pogadać ale tym razem bardziej biznesowo. Jednym słowem rozczarowanie. Mistrzami są tylko w pizzy. Zupa cytrynowa to prawdziwa porażka. Potwornie kwaśny wywar pachnący kurzym łojem z zanurzonym twardym makaronem. Zupa nie pachnie cytryną, na co wskazywałby tytuł, nie pachnie mleczkiem kokosowym wskazanym jako składnik w karcie...śmierdzi zmoczoną przez deszcz wiejską kurą.
Obsługa marna. Nie dba o komfort i potrzeby gości. Wrażenia z ostatniej wizyty są druzgocące i absolutnie wymazują dobre wspomnienia w poprzednich wizyt

Dziękujemy, Myshor
Zrecenzowano 17 października 2015

Dobre pizze, ciekawe promocje, średnie makarony. Obsługa bardzo przeciętna. Plus lokalu to brak dużego tłoku w porze lunchu i stałe promocje.

Dziękujemy, Szery

Five Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych