“do trzech razy sztuka”

Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 listopada 2015

Byłam tam po raz pierwszy w zeszłym roku zimą w grupie. Obsługiwani byliśmy dość sprawnie, jedzenie (2 rodzaje pizzy) było smaczne porcje duże. Druga wizyta w tym roku w sierpniu. Siedziałyśmy we dwie przy stoliku szybko zostałyśmy dostrzeżone, zamówiłyśmy pizze. Miejsce spokojne, można pogadać i wybrałam się tam znowu. Również żeby pogadać ale tym razem bardziej biznesowo. Jednym słowem rozczarowanie. Mistrzami są tylko w pizzy. Zupa cytrynowa to prawdziwa porażka. Potwornie kwaśny wywar pachnący kurzym łojem z zanurzonym twardym makaronem. Zupa nie pachnie cytryną, na co wskazywałby tytuł, nie pachnie mleczkiem kokosowym wskazanym jako składnik w karcie...śmierdzi zmoczoną przez deszcz wiejską kurą.
Obsługa marna. Nie dba o komfort i potrzeby gości. Wrażenia z ostatniej wizyty są druzgocące i absolutnie wymazują dobre wspomnienia w poprzednich wizyt

Dziękujemy, Myshor

Zrecenzowano 17 października 2015

Dobre pizze, ciekawe promocje, średnie makarony. Obsługa bardzo przeciętna. Plus lokalu to brak dużego tłoku w porze lunchu i stałe promocje.

Dziękujemy, Szery
Zrecenzowano 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, super przyrządzone krewetki i średnio wysmażony stek z polędwicy, ceny super, polecam także desery.

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 2 października 2015

Na lunch, na kolację we dwoje, swobodne spotkanie z przyjaciółmi. Miejsce wygląda na kolejny pub o amerykańskim klimacie. W karcie mają wszystko od pizzy, przez burgery po owoce morza. Jednak jedzenie trzyma poziom. Fajna pizza, bardzo smaczne makarony i sałatki. Ciekawe oferty specjalne-każdego dnia na coś innego. Lubię to miejsce, relacja cena vs jakość bardzo dobra. Warto wpadać.

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2015

Panie kelnerki po całym dniu pracy w bardzo wysokiej temperaturze były zmęczone (upał na pewno dokuczał im tak, jak wszystkim tego dnia), ale bardzo miłe.

Panna cotta była pyszna! Kawa mrożona też jak najbardziej ok:)

Dziękujemy, Karolina M

Five Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych