“nie jest zła ;)”

Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 października 2015

Dobre pizze, ciekawe promocje, średnie makarony. Obsługa bardzo przeciętna. Plus lokalu to brak dużego tłoku w porze lunchu i stałe promocje.

Dziękujemy, Szery

Zrecenzowano 10 października 2015 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, super przyrządzone krewetki i średnio wysmażony stek z polędwicy, ceny super, polecam także desery.

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 2 października 2015

Na lunch, na kolację we dwoje, swobodne spotkanie z przyjaciółmi. Miejsce wygląda na kolejny pub o amerykańskim klimacie. W karcie mają wszystko od pizzy, przez burgery po owoce morza. Jednak jedzenie trzyma poziom. Fajna pizza, bardzo smaczne makarony i sałatki. Ciekawe oferty specjalne-każdego dnia na coś innego. Lubię to miejsce, relacja cena vs jakość bardzo dobra. Warto wpadać.

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2015

Panie kelnerki po całym dniu pracy w bardzo wysokiej temperaturze były zmęczone (upał na pewno dokuczał im tak, jak wszystkim tego dnia), ale bardzo miłe.

Panna cotta była pyszna! Kawa mrożona też jak najbardziej ok:)

Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 3 czerwca 2015

Będąc na kilka dni w Warszawie, trafiliśmy na ten lokal. Bardzo ładnie urządzony.
Jednak na menu czekaliśmy 20 minut, Kiedy zamówiliśmy makarony, przyszły do nas po ok. 40 min. Jest to lekka przesada. Tym bardziej, że w restauracji nie było dużego ruchu. Makarony smaczne, ale bez szału. Obsługa miła, ale wolna.

Dziękujemy, Kamila B

Five Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych