“Rewelacja”
Mood Restaurant — recenzja

Mood Restaurant
Nr 552 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazje odwiedzić restauracje na lunch. Kompozycja na talerzu zachwyca. Smak i jakość dań doskonałe. Przyznaje gwiazdkę Michelin po pierwszej wizycie. Kucharz wyjątkowo uzdolniony i pracowity. Obsługa bardzo miła. Do zobaczenia ✊

Dziękujemy, martyna k

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja! Menu degustacyjne 5, a w zasadzie to 6 momentów (pierwszy ekstra od szefa kuchni) - każdy wart grzechu. Podróż zaczęła się od 2 przystawek, a później veloute, przez kawałki kalmarów olbrzymich, polędwice w smaku jak stek a gotowana 12 godzin i smażona w otrzewnej, a na deser wisienka na torcie - zaskakujące zbilansowane lody z assiette ogórkowym. Wszystko dobrane, wyselekcjonowane i znakomicie przyrządzone. Obsługa opowiadająca, ale nie narzucająca się. Bardzo klimatyczna restauracja i na pewno jeszcze odwiedzimy.

Gorące brawa, dla szefa Marcina, całego zespołu i obsługi.

Dziękujemy, 220andrzejp
Zrecenzowano 5 września 2019

Miałam przyjemność odwiedzić restauracje w ramach corocznego wydarzenia. 5 dań które nam zaserowano było wyśmienite. Kalamani a-wspaniałe. Obsługa - wspaniała.
Dziękuję.

Dziękujemy, Agnieszka Ż
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno znaleźć, ale trzeba...Wejscie przez hotel(66). Wnętrze bardzo klimatyczne w piwnicy. No i clou....jedzenie. Zupa kalafiorowa i chowder poprostu niesamowite - trudno znaleźć odnośnik. Gęś i jagnięcina rewelacyjne. Duży wybór win - polecamy polskie...

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, arturs743
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019

Mood to restauracja ukryta w piwnicach hotelu SixtySix na Nowym Świecie i chyba właśnie z powodu tego "ukrycia" niedoceniana.. w niedzielny wieczór nasza czwórka była sama na sali.. I nie chodzi o to, że nie bawimy się we własnym sosie doskonale, ale grzech tutaj nie przyjść. Miejsce klimatyczne, obsługa przemiła, a jedzenie.. cóż mogę powiedzieć.. gdybym miała pewność, że na sali nie ma kamer byłoby lizanie talerzy:) Przepyszne przystawki i dania główne. Ja nie jestem jakąś specjalną fanką deserów i z deserów najchętniej zjem hamburgera z chilli, ale nawet ja nagięłam swoje przyzwyczajenia i zjadłam dolce:) Powiem tyle.. jeśli macie ochotę na coś pysznego w miłym, przytulnym miejscu... jak w dym:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, sK c

Mood Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mood Restaurant? Podziel się wrażeniami!