“Toż to szok !”
Kromki — recenzja

Kromki
Nr 328 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Nie chciałam tam pójść. Miejsce znam, bo w pasażu musiałam załatwiać kilka spraw w różnych punktach i wiem, że do przyjemnych nie należy . I co ? I mam tam iść zjeść lunch ? Tylko dlatego, że akurat byliśmy w okolicy ? Pomysł mi się nie podobał, opinie na tripie uznałam za wymyślone , ale głód wygrał . Mylę się stale, ale nie pamietam kiedy pomyliłam się aż tak ! Wnętrze kromek jak z innej bajki - niby nowocześnie, ale przytulnie. Ludzie mili jakby ktoś ich przeniósł z innego wymiaru. A jedzenie ? Wow ! Mniam ! Palce lizać ! I co kto tam jeszcze zna na wyrażenie cudownie smacznego obiadu. Polecam z całego serca !

Dziękujemy, JoannaTomasz

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Odwiedziłam Państwa wczoraj z rodzinką, i jestem zadowolona. Warto podjechać ciut dalej od centrum aby posmakować Wasze dania. Urzekła mnie wczorajsza przystawka ( lunchowa- pomidory z gzikiem), niby proste- banalne a jak pyszne;) Lokal mały ale bardzo przytulny. Bardzo sympatyczny kelner ( z kolczykiem w uchu).Na pewno jeszcze Was odwiedzimy przy kolejnej wizycie w Warszawie.

Dziękujemy, Smacznego123
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Cudowna restauracja w niepozornym miejscu. Gdyby nie lokalizacja w pasażu muranów byłoby to idealne miejsce na spotkanie z klientem: zachwycająca kuchnia, różnorodne menu, elegancki, ale niezobowiązujący wystrój, dobrze skomunikowane miejsce.

Dziękujemy, NekoXbox
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Wspaniałe miejsce na mapie nie tylko Muranowa, ale i w skali Warszawy. Nieoczywiste, świetnie skomponowane dania.
Kameralnie i w przemiłej atmosferze, gdzie czuję się jak mile widziany Gość, a nie kolejny klient do "załatwienia". Przetestowałam i polecam długie niedzielne śniadanie z kieliszkiem prosecco i pysznym vege zestawem, szybki lunch z oferty dnia jak i długie wieczorne spotkanie przy winie i idealnym steku z tuńczyka!

Dziękujemy, mamnaimiemarta
Zrecenzowano 9 lipca 2019

jadlem tam kilka razy. tatar jest wręcz epicki, jeden z najlepszych jakie jadłem ever (a jadłem ich mnóstwo), kaszanka zapiera dech tylko xdla niej moge tam wracac, pierogi z batatami - wow, wow, wow!, szparagi super, risotto ze słonecznika mega ciekawy smak

Dziękujemy, Gubicz

Kromki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mysiadło, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Kromki? Podziel się wrażeniami!