“Jak zgrzeszyć to tylko w Texas... Burger :)”
Texas Burger Warszawa — recenzja

Texas Burger Warszawa
Zamów online
Nr 2 671 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)

Zjadłem już Waszą całą kartę, uzależniacie jak narkotyk :) każdy burger jest zajepyszny :) przemiła obsługa, cudowny burger w ciemnej bułce, duża porcja frytasów, sałatka colesław i powrót do przeszłości w postaci oranżady... Najlepsi!!! Do zobaczenia w weekend :)

Dziękujemy, Weder86

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne burgery ze świeżych produktów przygotowywanych na miejscu. Mięso nie przesuszone, bułka chrupiaca, siweze warzywa.
Warto odwiedzić

Dziękujemy, MarffiMK
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Duża dobra porcja, adekwatna do ceny, fajny dobór składników, świetne sosiki. Jeżeli ktoś ma ochotę na spoko burgerka to gorąco polecam:)

Dziękujemy, 679aleksandrak
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

No cóż można powiedzieć. Ludzie którzy to prowadzą i którzy robią te burgery znają się na rzeczy!
Dla mnie idealne. Dobra bułka, pożądana wołowina!.
Więcej nie trzeba pisać
polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 989patrycjan
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne burgery, kawał dobrej wołowiny, odpowiednio dobrane dodatki. Mimo, że burgery zamawiane były na wynos niczego im nie brakowało.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, olasadlowska

Texas Burger Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Texas Burger Warszawa? Podziel się wrażeniami!