“Swietne jedzenie.”
Eufemia — recenzja

Eufemia
Nr 235 wśród 3 507 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Opis: Tap bar z 12 kranami łączący slow foodową kuchnię nowojorską z klasyczną polską w restauracyjnej jakości. Świeże i wysokiej jakości; kiszone warzywa, peklowane, marynowane i wędzone na miejscu mięso i rzemieślnicze piwo. Miejsce, któremu przyświeca idea łączenia wegan i mięsożerców przy jednym stole:) Przestrzeń składa się z trzech sal, które są w stanie pomieścić 100 osób. Dwie pierwsze połączone są z barem, trzecia znajduje się w głębi lokalu i umożliwia organizację kameralnych spotkań. Wkrótce udostępnimy także klimatyczny dwustumetrowy ogródek. W lokalu działa galeria Eufemia prowadzona przez studentów ASP, przestrzeń animują i współtworzą studenci warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce na spotkanie z przyjaciolmi w wiekszej grupie. My dostalismy dla siebie cala sale. Jedlismy swietne pastrami w chlebie zytnim (kanapka reuben) i pizze na cienkim ciescie. Latem fajny ogrodek na tylach palacu Czapskich.

Dziękujemy, Marek Ł

Zrecenzowano 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze pastrami w Warszawie.Kanapka Reuben obłędna,duza porcja pastrami podawana w chlebie żytnim z piłkowanym ogórkiem i domowym colesławem.W karcie mozna znalesc pastrami w roznych odsłonach ale także pizze,dania wegetariańskie,dania sezonowe.Ciekawy wybor piw kraftowych.Mila atmosfera oraz przyjazna obsługa.Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano 13 listopada 2018

W 100% polecam ten lokal. :) Przepyszne jedzonko, duży wybór piw, a do tego sympatyczna i pomocna obsługa. Restauracja, w której każdy gość znajdzie coś dla siebie i nie pożałuje, że wybrał to miejsce :)

Dziękujemy, Culture33490190855
Zrecenzowano 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie ! Rozpoczynając przygodę od bułki z pastrami poprzez pizzę, poliki czy ogon wołowy a takze karaftowe piwo kończąc na niebiańskim brownie.
Polecam spróbować wszystkich pozycji z menu ( nie na raz ;-))
Smak kiszonej bruksleki jest miłym zaskoczeniem (nawet jak ktoś tej brukselki nie lubi!)
Bliżej weekendu wskazana rezerwacja, jest tłoczno.
POLECAM ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 88ii8ii888
Zrecenzowano 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Duży wybór piw kraftowych, przepyszne jedzenie, przytulne wnętrze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Polecam!

Dziękujemy, Safari61048028825

Eufemia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Eufemia? Podziel się wrażeniami!