“Super miejsce”
30 Koszyków — recenzja

30 Koszyków
Nr 1 648 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa jeszcze lepsze ciasto i duży wybór piw, obsługa profesjonalna uśmiechnięta i miła. Gorąco polecam :)

Dziękujemy, 73jacekk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i obfite śniadanie, czuć że wykonano je na dobrych jakościowo produktach. Na deser aromatyczna kawa i rewelacyjne ciasto, wszystko pyszne.

Dziękujemy, 492ernestz
Zrecenzowano 24 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Przy okazji wizyty w Warszawie wybraliśmy się z córką na wegański lunch do 30 Koszyków. Nie jesteśmy weganami, ale córka chciała spróbować hummusu, ja zamówiłem zestaw lunchowy: krem z pieczonej papryki i sahib mango na hummusie. Zupa okazała się naprawdę pyszna, sahib był ok, ale hummusu jak dla mnie za dużo, herbata izraelska dobra, wolałbym wino (3zł dopłaty zamiast herbaty).

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, muskala

30 Koszyków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 30 Koszyków? Podziel się wrażeniami!