Warszawa

“Wspaniała”

Tutti colori Pizza i wino
Zamów online
Nr 581 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Okolica: Mirów
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Słowo „wspaniała” to pierwsze które ciśnie się na usta po spróbowaniu tej pizzy. Bezsprzecznie pobiła wszystkie okoliczne lokale.

Dziękujemy, hannabannanah

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bezsprzecznie jedna z najleszych pizzeri w Warszawie. Każda pozycja z menu dobra a jedłem ok 80% pizz i wszystkie kanapki;) polecam!

Dziękujemy, nastan247
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Tutti Colori

Tutti Colori poleciła nam nasza bratanica Asia, która wraz z drugą bratanicą Agnieszką są mistrzyniami kuchni. Stąd w ciemno uwierzyłem, że w Tutti Colori serwują świetną pizzę i rzeczywiście była bardzo dobra.

Sama pizzeria zlokalizowana jest przy ul. Burakowskiej gdzie na poprzemysłowym terenie otwiera się coraz więcej różnych ciekawych miejsc. Nie jest to typowa restauracja ale raczej mała knajpka z prostym podwórkiem eventowym z miłą obsługą i świetną pizzą.

Zamówiliśmy pizzę Tutti Colori z mozzarellą, pikantnym salami spianata, świeżymi pomidorami, kaparami, oliwą i czosnkiem (30 zł.); Spinaci z mozzarellą szpinakiem i oliwą (25 zł.) oraz znaną już nam Gamberetti z mozzarellą, krewetkami, czosnkiem i pietruszką (35 zł.) a wszystkie z sosem pomidorowym. Cienkie ciasto, wyśmienity smak a moja Tutti Colori wprost tchnęła świeżością drobno pokrojonych pomidorów.

Ciekawostką jest to, że w tu właśnie odkryłem bezalkoholowy Miłosław IPA warzony z 4-rech odmian chmielu znakomicie nadający się do tego typu potraw i dla kierowców :).

Polecam, Krzysztof

Dziękujemy, krzysztofk890
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, które odwiedzam bardzo często ze względu na świetną pizzę, fajny klimat, ładny wystrój, bardzo miła obsługę i bliskość od miejsca zamieszkania ;)

Dziękujemy, tomeksopel
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem maniakiem pizzy z włoską szynką, rukolą i parmezanem. W Tutti jest ona bardzo dobra. Ciekawy w smaku ser. Niestandardowe ciasto. Miejsce minimalistyczne ale bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!

Dziękujemy, WaldemarGajos

Tutti colori Pizza i wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti colori Pizza i wino? Podziel się wrażeniami!