Zrecenzowano: 13 września 2019

Hotel super na krótki wypoczynek, wszystko zadbane, czysto elegancko i wygodnie. Dobra lokalizacja do zwiedzenia Wilanowa, parking płatny niestety. Cena przyjazna do standardu. Sprawne wi-fi. Polecam :-)

Dziękujemy, gopol72
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z zewnątrz prezentuje się dobrze jak i jego okolica. Po wejściu do pokoju na pierwszy rzut oka wita nas porządek jednak w śmietniku pod umywalka znalazłam nie opróżniony śmietnik po poprzednim gościu. Okno w pokoju nie otwiera się wiec rano powietrze jest zastałe. W nocy za oknem panuje cisza jednak słychać co robią goście nad wynajmowanym pokojem jak i po bokach. Akustyka hotelu jest bardzo słaba. Z śniadań nie korzystałam wiec nie wypowiem się na temat jakości ale o obsłudze sprzątającej już tak. Doba hotelowa kończy się o 12.00, niestety już od godziny 10.00 bez pukania co chwile zagląda Pani sprzątająca. Myślałam, ze sytuacja ta była jednorazowa jednak po 20 minutach Pani przyszła ponownie by posprzątać po mnie pokój, kolejny raz nie zapukała i nie przeprosiła za najście. Dopiero po zgłoszeniu telefonicznym do recepcji zaistniałej sytuacji Pani przestała co chwile zaglądać mojego pokoju. Takim nachodzenie pani sprzątającej czułam się wyganiana z hotelu.
W hotelu można przenocować jedna noc, dwie czy więcej to męka. W pokoju zastawka mnie brudna wykładzina, zasłony i nie miałam na czym powieści ręczników.
Hotel powinien popracować nad jakością i przede wszystkim przeszkolić personel sprzątający by nie nachodzić gości co chwile w pokoju.

Dziękujemy, 730joannaj
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Na prawdę bardzo dobry hotel w super lokalizacji. Do dworca głównego dostaniemy się autobusem 522. Sam hotel czysty, zadbany bardzo fajnie urządzony. W każdym pokoju jest klimatyzacja i mały aneks kuchenny. Pokoje są bardzo czyste, przestronne i nowoczesne. Wszystko na prawdę wygląda "Doskonale".

Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Hotel urządzony modnie, ale tanio i tylko nowość daje wrażenie dobrego standardu. W pokojach głośno, wszystko słychać, okna się nie otwierają. Parking wyłącznie płatny. hotel usytuowany daleko od wszystkiego na osiedlu mieszkaniowym. W hotelu jest tylko 1 mała winda. Za cenę doliczajac obowiązkowy parking i śniadanie można mieć coś lepszego

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, qwerty753
Zrecenzowano: 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny, dobrze prowadzony hotel. Cicho, spokojnie. Czyste i dobrze wyposażone pokoje, wygodne łóżko, a obsługa miła i bardzo życzliwa ;)
Porównanie jakości do ceny jest jak najbardziej trafna! Napewno wrócę!

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Sandrushkaa