“Pyyyyyysznie!!!!”
Ukim — recenzja

Ukim
Nr 559 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Opis: Nowa restauracja podająca tradycyjne dania kuchni azjatyckiej. Nowe autorskie przepisy pozwalają na zachowanie równowagę i harmonię smaków. W lokalu cenimy ciszę i spokój, a na talerzu nowe smaki zachowując tradycyjne przepisy.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pad thai z krewetkami znakomity!!!!! Duży, dobrze przyprawiony i całkiem sporo krewetek miał. Do tego przyjemna obsługa i fajne miejsce.

Dziękujemy, Aleksandra C

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Dwie wizyty w Ukim na lunch potwierdziły mnie, że jest tam pyszne jedzenie i jak na lunch przystało serwowane ekspresowo. Dania są dobrze przyprawione - zupa pho oczywiście lepsza po dodaniu pasty z papryczek i marynowanego czosnku, który jest dostępny na stołach, a dania główne spore i sycące. Ja zawsze akurat trafiałam na sałatkę Bun bo nam bo, ale jest to jedno z moich ulubionych dań. Koleżanki mówiły, że ich dania też pyszne. Polecam gorąco!

Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W Warszawie ciężko o lokal z super przemiła obsługa i dobrym żarciem, jeżeli lubicie posiedzieć w ładnym miejscu z naprawdę interesującym jedzeniem to UKIM jest idealnym miejscem. PHO, springrollsy i mango sticky rice, dlatego warto tu wejść !

1  Dziękujemy, 438agatab
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy łososia z batatami, pad thai z krewetkami, zupę oraz kalmary w sosie czosnkowym.
Wszystko bardzo smaczne i podane szybciutko. Obsługa miła i sprawna. Ceny również bardzo rozsądne, zatem chętnie przyjdę jeszcze raz.
Lokal jest mały i przytulny wiec myśle, że to dobry wybór na lunch dla pary.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, dominikar321
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Do Ukim często chodzę na lunche.
Bardzo smaczne jedzenie, obsługa bez zarzutu, poprawnie.
Z pewnością będę wracał.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, franciszewski

Ukim — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ukim? Podziel się wrażeniami!