“Piątkowy wypad na obiad”
Koreanka — recenzja

Koreanka
Nr 1 188 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce. Pierwszy raz grilowałam przy stole. Mnustwo dodatków, sosów i pikli. Nowe doświadczenie smakowe. Obsługa bardzo sprawna i pomocna. Cana za takiego grilla dla 2os. z napojami to 200zł. Ale na wypad dla par w sam raz :) Miejsce czyste, schludne i skromne. Cała uwaga koncentruje się na kubkach smakowych.

Dziękujemy, 424renatak

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

* W Koreance byliśmy na kolacji w ramach restaurant week, wszystko nam smakowało, jedno danie trochę za ostre
* Mały lokal, obsługa w miarę okej, dania smaczne, podane na sam koniec lody wyśmienite

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, p_nika
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nazw dań nie jestem w stanie powtórzyć, ale były przepyszne:
- na przystawkę kuleczki ryżowe z anchois i kimchi (oczywiście)
- na drugie wege miska z wspaniała pasta i kurczak w ostrym sosie
Obsługa uważna i przemiła.
Porównywalne do najlepszych koreańskich lokali w Nowym Jorku.
Polecamy!

Dziękujemy, Sulami79
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, poziom obsługi na tragicznym poziomie. Czekaliśmy 10 minut przy stoliku- kelner nie raczył się zainteresować, pomimo że nas widział. Nawet gdy w końcu sam poprosiłem kartę, sytuacja nie uległa zmianie. Kolejne 10 minut czekania i zero reakcji czy zainteresowania. Gdy zapytałem się w końcu czy mogę zamówić, usłyszałem „zaraz”. Jak zwróciłem uwagę, że czekamy już 20 minut, to skończyło się wzruszeniem ramionami i jakimś komentarzem pod nosem ze strony kelnera. Jak ktoś nie jest głodny i nie ma co robić z czasem, to może się wybrać

2  Dziękujemy, RadoslavMalk
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem w stanie powtórzyć ani jednaj nazwy, ale mogę powiedzieć, ze wszystko jest pyszne! Rameny - w każdej wersji, mięso w sosie bulgogi, przekąski i przystawki. Obsługa zawsze przemiła. Lubię to, ze lokal jest nieco ukryty w oficynie i można wpadać z psami!

Dziękujemy, bhandersohn

Koreanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koreanka? Podziel się wrażeniami!