“Super lunch i obsługa ”
Setka — recenzja

Setka
Nr 173 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe

Super lunch, bardzo dobre jedzenie.
Pan Adrian super kelner, wszystko miło i bez problemów.
Polecam lokal.

Dziękujemy, Medyk_88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy pięknie!

Super jedzenie, spróbowaliśmy prawie wszystkiego :) drinki bardzo dobre, kelner Adrian super, zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, paulos09
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy!

Zdecydowanie polecam tutejsza kuchnię. Mimo pełnej sali posiłki dostaliśmy w idealnym czasie. Kelner Adrian zasługuje na pochwalę. Był zawsze przy naszym stoliku kiedy tylko go potrzebowaliśmy. Polecam tę restauracje zarówno na drinka jak i na obiad czy kolację.

Dziękujemy, MiloszSwider

Dziękujemy!

Sprawdzona opcja na zapowiedziane i niezapowiedziane wypady. Obsługa genialna, pan Adrian przesympatyczny!

Dziękujemy, DagmaraaS

Bardzo dziękujemy!

Bardzo dobry tatar, przystępna cena. Pan Adrian bardzo miło obsługiwał. Piwo z nalewaka w przystępnej cenie. Dogodna lokalizacja

Dziękujemy, KacperJK

Dziękujemy!

Setka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Setka? Podziel się wrażeniami!