“Byłem 5 razy i już więcej chyba nie wrócę”
Setka — recenzja

Setka
Nr 173 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moja ostatnia wizyta w tej restauracji była piątą i więcej tam nie wrócę.

Ogólnie uważam że wystrój, pomysł na knajpę, wielkość karty i lista dań same w sobie są super... stad też tyle wizyt bo klimat bardzo mi odpowiadał.

Niestety jakość serwowanego jedzenia to jedna wielka loteria... raz bardzo smacznie, a kolejnym razem totalnie niezjadliwie. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. Zero powtarzalności nawet na tych samych daniach.

Ale przechodząc do szczegółów:

Tatar - bardzo smaczny i zachęcił mnie do kolejnej wizyty.

Pyry z gzikiem - zamówiłem raz i dostalem sine ziemniaki bardzo słabiej jakości. Wygladaly jak pastewne, najtansze jakie da się dostać na rynku. Danie mega proste a zepsute w najbardziej podstawowym aspekcie jakim są dobrej jakości, smaczne ziemniaki.

Golonka - znowu zaskoczenie bo bardzo dobra. Spora porcja, soczysta, smaczna, serwowana z ostrą musztardą i chrzanem które fajnie podkręcały smak.I kolejna pokusa żeby wrócić.

Schabowy - zamowilem trzy razy. Pierwszy bardzo cienki, totalnie suchy, ogolnie niesmaczny. Już wtedy stwierdzilem że danie jest niedobre.Drugi raz się skusiłem bo jadł go znajomy, któremu go odradzałem, ale okazał się bardzo smaczny i soczysty, wiec sam go wziąłem i był ok. Pomyślałem, że za pierwszym razem to był wypadek przy pracy kucharza i podczas ostatniej wizyty zamówiłem go po raz trzeci. I ZNOWU TOTALNY ZONK, bo był jeszcze gorszy niż za pierwszym razem. Nie dość że suchy, to jeszcze tak słony że nie dałem rady go skończyć. Połowa została na desce. Jedyne co za każdym razem broniło jak kolwiek to danie to bardzo smaczna kapustka, z prawdziwymi grzybami. Aczkolwiek nie na tyle żeby dać mu czwartą szansę.

Galareta - dosyć sztywna, jak by była na dużej ilości żelatyny. Smak taki sobie. Jadłem lepszą. Ilość jak na tą cenę ok.

Pierogi - były ok. Nie na tyle żebym je jakoś wybitnie zapamiętał, ale też nie na tyle żebym stwierdził że były totalnie zle jak np schabowy.

Salatka z kurczakiem - fatalna. Suchy kurczak, niesamowita ilość jakiegoś majonezonowego sosu o ochydnym smaku i cos co ma przypominać grzanki a jest wysuszoną bułą. Chyba najgorsza pozycja z całej karty.

Podsumowując: miejsce z potencjałem ale zabite przez totalny brak powtarzalności. Raz można zjeść dobrze, a innym razem wyjść z totalnym niesmakiem. Więcej nie zaryzykuje.

Dziękujemy, Gnieewko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dzień dobry, czy moglibyśmy prosić o kontakt z nami na marketing@setkapolska.pl? Bardzo zależy nam na poznaniu większej ilości szczegółów opisanych sytuacji, abyśmy mogli wyjaśnić wszystko z naszym personelem. Z góry dziękujemy!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Super miejsce żeby wyskoczyć że znajomymi w weekend na before przed klubem. Drinki tanie i smaczne. Na pewno lokal ten zrobi furorę na świętokrzyskiej.

Dziękujemy, Pawellkot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zarekomendowane przez przyjaciół - okazało się świetnym wyborem. Przystępne ceny, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa - w szczególności Adrian - czyni z tego miejsca dobrym punktem spotkań

Dziękujemy, tomekh474
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, przyjemny lokal, przyzwoite ceny i super obsługa. Piwko w promce Bardzo sympatyczny kelner. Pozdrowionka dla Pana Adriana polecamy!

Dziękujemy, 623przemekz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SetkaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jako stały klient serdecznie polecam Setkę, ani razu się nie zawiodłem!
Zwłaszcza doskonała obsługa przez Adriana jest godna polecenia.

Dziękujemy, Filip L

Dziękujemy pięknie!

Setka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Setka? Podziel się wrażeniami!