“Jedzenie pyszne, obsługa tragiczna - na najniższym poziomie”
Azia Restaurants — recenzja

Azia Restaurants
Zamów online
Nr 640 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: AZIA Restaurants to wyjątkowa elegancja azjatyckiego wystroju na 1200m2.. Szefowie kuchni z Dalekiego Wschodu serwujący dania kuchni japońskiej - Hana Sushi, chińskiej- Dim Sum i tajskiej- Nai Thai. Piękny widok na centrum Warszawy, dwa vip roomy oraz kącik dla dzieci. Restauracja AZIA to idealne miejsce na spotkanie z rodziną, przyjaciółmi i partnerami biznesowymi.
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłem w Azia Restaurant tylko w Royal Wilanów na warszawskim Wilanowie. Być może w drugim punkcie przy Jana Pawła jest lepiej, ale w Royal Wilanów spotkałem sie z kilkoma sytuacjami:

1. Obsługa przez 15 minut od posadzenia nas przy stoliku, nie zauważyła, że czekamy na kartę. Lepiej! Jak zdecydowaliśmy sie wyjść z lokalu, obsługa nie zauważyła, że zrezygnowaliśmy...

2. Obsługa wydała nam główne dania - dla dwóch osób - w odstępie ponad 10 minut. Nie mieliśmy wobec tego możliwości zjedzenia razem.

3. Zamówiliśmy curry - obsługa nie dała nam nawet łyżki. Po poproszeniu o wydanie łyżki, pan przyniósł w ręce - bez serwetki - dużą łyżke stołową do zupy.

4. Podczas gdy obsługa czekała bo chwilowo nie było ruchu, managerka w szpilkach sprzątała stoliki po gościach.

5. Gdy zamówiliśmy jedzenie online, czas dostawy wynosił ok. 40 minut. Zamówienie przyjechało po ok. 1,5h, po którymś z kolei telefonie - jedzenie przywiozła managerka w szpilkach.

Generalnie nie mogę powiedzieć złego słowa o jedzeniu. Jest pyszne. Natomiast to jak pracuje ekipa obsługująca lokal, to istny koszmar, chaos, totalny brak wychowania i manier. Absolutnie nie wynika to z braku doświadczenia managerki. Jest to najzwyklejsza oszczędność ze strony właściciela lokalu na pracownikach - nie kucharzach, tylko kelnerach. Nie mogę zarzucić niczego managerce, ale kelnerzy powinni zostać natychmiast wysłani do domu.

Podsumowując - jedzenie - idealne.
Obsługa - TRAGICZNA.

Dziękujemy, Karol M

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne pierożki dim sum. Zamówiliśmy ze szpinakiem a rodzice drobiowe i również byli zadowoleni. Spore porcje ;) Bardzo miała obsługa nam się trafiła. Kelnerka nauczyła mamę posługiwać się pałeczkami (to była jej pierwsza stycznosc z kuchnią azjatycją). Lokal jest bardzo ładny i fajne ceny

Dziękujemy, juliaziolkowska
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem duża fanka kuchni azjatyckiej, tajskiej i chińskiej, wiec będąc w arkadii skusiłam się na restauracje azjatycka i ich lunch. Cena bodajże 35 zł w sumie nie pamietam, jedzenie w smaku dobre ale przejdźmy do konkretów. Kelnerka przyniosła nam nie te napoje które zamówiłam z koleżanka, a następnie miałam SUUUUPER niestrawność po tym lunchu. Podejrzewm ze składniki chyba nie były świeże, bo tylko wyszłam i poczułam ból w brzuchu. Ehhhh

Dziękujemy, nataliakN2032GX
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale miejsce. Uwielbiam tą kuchnię. Wracam tu zawsze na kaczuszkę ale testowałam również sushi, pierożki chińskie i zupki. Wszystko wyśmienite. Ceny standardowe. Porcje wystarczające, można się najeść. Do tego serwowane orzeźwiające napoje- mój ulubiony mojito kokosowe. Ostatnio jadłam zupke drobiowo-krewetkową na bazie mleka kokosowego, pikantna uczta smaków, warto spróbować. W jednym miejscu kuchnia tajska, chińska i japońska. Polecam.

Dziękujemy, monikap95
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierożki bardzo smaczne . Miejsce ma swój urok, jednakże zapach smażonych ryb i potraw był trochę zbyt intensywny.

Dziękujemy, asia8155

Azia Restaurants — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Azia Restaurants? Podziel się wrażeniami!