Warszawa

“Przytulnie I smacznie”
Wietnamka — recenzja

Wietnamka
Nr 565 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 9 września 2019

Lokal miniaturowy ale jedzenie i klimat wszystko wynagradza. Wspaniałe pho, smażone makarony z wołowiną, sałatka. Przepysznie! Do tego super obsługa. Dostępne także krzesełko dla niemowlaka.

Dziękujemy, Sylwia C

Zrecenzowano 8 września 2019

bardzo fajna knajpka, byłem już kilka razy
super zupa z parzoną wołowiną !!!
kiepska wentylacja :/ - to chyba jedyna wada

Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Bardzo dobry i poprawny ramen. Szczególnie polecam ramen z szarpaną wołowiną. Obsługa miła, lokal mały. Cena adekwatna do jakości.

Dziękujemy, Mattdu
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Fajna wietnamska restauracyjka w centrum Warszawy; potrawy godne spróbowania; super doprawione; mnóstwo świeżych ziól; cena umiarkowana, porcje solidne;

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, nioskaanka
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłyśmy z przyjaciółkami pho z szarpaną wołowiną i makaron phõ hào. Wszystko PRZEPYSZNE! Duże porcje, dania aromatyczne.. zupę można doprawić w swoim guście- do tego dużo dodatków. Polecam wstąpić!

Dziękujemy, aleksandrapostek

Wietnamka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wietnamka? Podziel się wrażeniami!