Warszawa

“Średniawo”
The Cool Cat — recenzja

The Cool Cat
Nr 1 064 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 6 września 2019

Kolejna średnia śniadaniownio-restauracja w centrum Warszawy. Jedzenie niczym nie powala, ceny jak wszędzie. Obsługa ani miła, ani profesjonalna. Jedynym plusem była cafe bonbon w menu, która nieczęsto się zdarza. Ogólnie nic godnego polecenia, knajpa średniawa i niczym się nie wyróżnia.

Dziękujemy, xbotzqc

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę już tego ramenu zjadłem w Warszawie i Poznaniu, ale to co podają tutaj nie przypominało go w ogóle.. No i te ceny.
Wywar średni, w zasadzie niesmaczny wręcz. Noodle jak z zupki chińskiej vifona.
Nie wiadomo czy uciekać, byłem pewien ze zatrucie murowane, jakoś się udało jednak bez.

Jeśli taki podają w Japonii to ja dziękuje, ale wole już to co podają u nas w innych restauracjach.
Na duży minus tez metalowe łyżki i słomki do drinków które potęgują tylko ogólne wrażenie nieczystości w knajpie.

Dziękujemy, p1-pl
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Planowałem od dawna zjeść dobry Ramen. Do tej cool cats wpadłem po drodze do centrum Kopernika. Knajpa skradła moje serce na cały rok. Była to jedna z lepszych potraw które jadłem w 2019. Polecam i będę wracał.

Dziękujemy, Rafał Z
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Trochę zmartwiły mnie średnie opinie na temat The Cool Cat, ale po wizytacji lokalu stwierdzam, że prawda jest taka, że śniadania są świetne. Wybraliśmy trzy zestawy - azjatycki, w którym pojawia się pieczony boczek w sosie hoisin z orzeszkami ziemnymi, ryż smażony z jajkiem, koreański pasztet, chipsy krewetkowe i fantastyczny naleśnik. Zestaw meksykański wywołał euforię naszego syna, a śródziemnomorski był, moim zdaniem niezły.Tak więc wrócimy tam, gdy tylko będziemy mogli. Obsługa urocza, śliczna i sympatyczna, a także profesjonalna.

1  Dziękujemy, mskrystek
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra iced matcha. Bao z krabem smaczne, choć smak sosu przeważał nad resztą składników. Omlet niestety bardzo przeciętny, zwłaszcza przy bardzo długim czasie oczekiwania (prawie godzina), bez żadnej informacji - ani ile, ani dlaczego. Osoby, które zamawiały po nas, dostawały jedzenie przed nami. Niestety całokształt to duży zawód.

Dziękujemy, 935karolinaz

The Cool Cat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Cool Cat? Podziel się wrażeniami!