“Udana niedziela z pad thai”
Xin Chao — recenzja

Xin Chao
Nr 1 087 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy z mężem pad thai z wołowiną, niestety kucharz pomylił się i zapytano nas czy chcemy pad thai z kurczakiem, zgodziliśmy się i....muszę powiedzieć, że danie było pyszne. Lekko słodkawke z dodatkiem orzechów i pysznym sosem. Ceny niewygórowane. Można się najeść i nie przepłacić. My na pewno wrócimy po pad thai z wołowiną i nie tylko ;)
Polecam również lemoniadę arbuzową...nie za słodka, orzeźwiająca.

Dziękujemy, 841katarzyna_

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

To jedno z takich miejsc gdzie nie chodzi się po ta aby celebrować posiłek ale po to aby smacznie i solidnie najeść się za rozsądne pieniądze.
Wybór dań jak na takie miejsce - jest to de facto - bar restauracyjny z samoobsługą jest zaskakująco duży.
Wszelkiej maści sycące zupy czy "smażony ryż" z ingrediencjami są naprawdę smaczne i lokują się wyraźnie wyżej niż typowe "chińskie budki".
Komplet klientów i fakt, że bywam tam nie tylko sam regularnie świadczą o tym, że potrawy są w tej knajpce i sycące i smaczne. Polecam zwłaszcza Pad thai z krewetkami - to naprawdę smaczna rzecz

Dziękujemy, takasytuacja77
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Tyle słyszałam i czytałam...I wreszcie dotarłam. Wybrałam smażony makaron z tofu i warzywami. Składniki uczciwe, tylko średnio to smakuje, a raczej nie ma konkretnego smaku. Oczekiwałam aromatów i 'kopa' kuchni azjatyckiej. Wiem, że mogłam sobie sama doprawić - dobrą pastą z chili i marynowanym czosnkiem, który stoi na stole, ale nie o to mi chodzi...Brawo za brak glutowego sosu z chili. Wrócę spróbować innych dań. Panie z obsługi dość zasadnicze i mechanicznie obsługują klientów.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano 24 marca 2019

Mała restauracyjka ale z bardzo dobrą kuchnią. Warte odwiedzenia zwłaszcza przez smakoszy kuchni Dalekiego Wschodu celem porównania z całą masą popularnych "chińczyków". Uwaga dla chcących spróbować wielu potraw na raz - duże porcje, może być kłopot z "wchłonięciem" wszystkiego. Jedyny minus - sala restauracyjna mieści ledwie kilka stolików ale jeden wolny zawsze się znajdzie. Polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, M. M
Zrecenzowano 10 marca 2019

O popularności miejsca świadczy fakt, że nie łatwo tam znaleźć miejsce. Umiarkowane ceny jak na miejsce. Poprawne zarówno zupy, jak i dania główne. Do tego niezła mrożona, zielona herbata. Na szybki posiłek bardzo dobre miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ptn63

Xin Chao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Xin Chao? Podziel się wrażeniami!