Warszawa
Ciekawe zbiory

Zrecenzowano: 18 lipca 2018
Wojciech W
Wyborowa nasza narodowa

Polecam to miejsce gdyż jest to ewenement w skali ßwiatowej nie ma takiego drugiego miejsca na... Przeczytaj więcej

Menten1

Zrecenzowano: 21 grudnia 2018

Słabym punktem są oprowadzający. W muzeum wódki narodowego trunku spodziewałam się wytrawnych fachowców, a nie młodych paniczów z brakami wiedzy.
W kilku miejscach nie działały interaktywne gry.
Cena nieadekwatna do jakości.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, dodopo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michael M, Kierownik, Muzeum WódkiOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2018

Dzień dobry! Dziękujemy za recenzję, ale chyba nastąpiła pomyłka - zapewne chodzi o Muzeum Polskiej Wódki, a nie Muzeum Wódki. W naszej instytucji nie mamy multimedialnych gier :) I jednocześnie zapraszamy do nas dla porównania. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, miejsce bardzo fajne,wszystko zrobione nowocześnie i w ciekawy sposób a muzeum się jeszcze rozbudowuje polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr R
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ładne, nowoczesne, schludne wnętrze. Spora kolekcja butelek, etykiet i innych eksponatów. Można dodatkowo wykupić degustacje natomiast nie ma to sensu ponieważ dostępne są same znane, standardowe powszechnie dostępne marki. Można obejrzeć film o tym, jak powstaje wódka.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
5  Dziękujemy, Wojciech W
Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nazywanie tego muzeum jest grubym nadużyciem - muzejątko byłoby chyba bardziej adekwatne. Ekspozycja mieści się w dwóch salach. Czas zwiedzania 7 minut z degustacją. W porywach - chyba, że przyszło się oglądać film w j.angielskim. Statystyczny Janusz ma prawdopodobnie większą kolekcję eksponatów w barku.. Najgorzej wydane pieniądze w Warszawie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
3  Dziękujemy, drabcio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał M, Kierownik, Muzeum WódkiOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2018

Szanowna Pani! Bardzo dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Jesteśmy młodym muzeum, które cały czas stara się spełniać oczekiwania odwiedzających. Chcieliśmy jedynie sprostować kilka informacji podanych w Pani recenzji. Muzeum posiada 7 sal ekspozycyjnych, w których prezentowane są zbiory największej kolekcji przedmiotów związanych z historią wódki i gorzelnictwa na świecie, a obejmuje ona ponad 10 tys. obiektów pochodzących od ponad 180 producentów. Na samej wystawie prezentujemy przeszło około 2 tys. oryginalnych przedmiotów, ułożonych tematycznie w osobnych pomieszczeniach. Standardowe zwiedzanie wraz z przewodnikiem trwa ok. 1 godzinę, ale tematów i wątków ukrytych na wystawie jest tak dużo, że niektórzy goście potrafią spędzić w muzeum znacznie więcej czasu. Zapraszamy do odwiedzin raz jeszcze - obiecujemy, że nie będzie to czas stracony.

Zrecenzowano: 7 marca 2018

Jestem bardzo zadowolona ze zwiedzania Muzeum Wódki, uważam, że to był naprawdę miło spędzony czas, w gronie rodzinnym,w ciekawym miejscu. Wybrałam się tam z rodzicami, którzy przyjechali do mnie, do Warszawy. Mieliśmy kilka punktów na mapie Warszawy, do zwiedzenia. Muzeum Wódki każdemu z nas się podobało :) Duża dawka ciekawych informacji i miły klimat :) W każdej gablocie mnóstwo ciekawych eksponatów, wiele się dowiedzieliśmy :) Wybraliśmy opcję z degustacją, która była miłym akcentem :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
2  Dziękujemy, Kaja M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna T, Kierownik ds. PR, Muzeum WódkiOdpowiedź udzielona 3 kwietnia 2018

Bardzo dziękujemy za wizytę i komentarz, jest nam bardzo miło. Pozdrawiamy.