“Pysznie 🤩”
Polot — recenzja

Polot
Nr 330 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedna z najlepszych restauracji w Warszawie w jakiej jadłem. Wykwintna kuchnia, świetnie dopracowane i podane dania. P. Malgosia nas urzekła. Będziemy wracać i polecać wszystkim.

Dziękujemy, MICHAŁ J

Zrecenzowano 6 września 2019

Z przyjemnością wracam do tego miejsca .Obłędne pyszne dania przygotowane z najwyższą starannością. Tatar serwowany w tym miejscu jest fantastyczny - idealnie doprawiony, podany wraz z jajkiem przepiórczym.

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w Polocie jest cudowne, tak samo jak w sąsiednim Fatto a mano, a wszystko to za sprawą genialnego szefa kuchni - Pana Filipa. Bardzo polecam!

Dziękujemy, dominikaf446
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie :) miejsce przyjazne dzieciom ...warto odwiedzić i polecić na rodzinny obiad/spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, 70martao
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wpaść na pyszne jedzenie. Tatar wymiata, mięso gładkie, chrupiące dodatki po prostu mniam. Polecam

Dziękujemy, KonradO51

Polot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Polot? Podziel się wrażeniami!