“Pysznie 🤩”
Polot — recenzja

Polot
Nr 300 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedna z najlepszych restauracji w Warszawie w jakiej jadłem. Wykwintna kuchnia, świetnie dopracowane i podane dania. P. Malgosia nas urzekła. Będziemy wracać i polecać wszystkim.

Dziękujemy, MICHAŁ J

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w Polocie jest cudowne, tak samo jak w sąsiednim Fatto a mano, a wszystko to za sprawą genialnego szefa kuchni - Pana Filipa. Bardzo polecam!

Dziękujemy, dominikaf446
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie :) miejsce przyjazne dzieciom ...warto odwiedzić i polecić na rodzinny obiad/spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, 70martao
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wpaść na pyszne jedzenie. Tatar wymiata, mięso gładkie, chrupiące dodatki po prostu mniam. Polecam

Dziękujemy, KonradO51
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykle jem w Polocie na miejscu, dlatego też przywykłam do doskonałej obsługi i pysznych dań;) Nadal uważam, że na Rydygiera zjemy najlepszego tatara w Warszawie. Tym razem jednak chcialam podzielić się opinią na temat zamówionego w dostawie lunchu. Dotarło do mnie prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej :) Zupa pełna warzyw o niezwykle intensywnym smaku oraz morszczuk w panierce z kremowym sosem i młodym bobem! Palce lizać. Wszyscy w biurze zazdroscili mi tak świetnie zainwestowanych 25zl. Polot! Znowu jestescie najlepsi;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jmmf2018

Polot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Polot? Podziel się wrażeniami!