“Pyszne jedzenie”
Restauracja Kimi Sushi — recenzja

Restauracja Kimi Sushi
Zamów online
Nr 1 104 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: SUSHI I NIE TYLKO… WYJĄTKOWA RESTAURACJA DLA MIŁOŚNIKÓW KUCHNI JAPOŃSKIEJ Jeśli poszukujecie najlepszego sushi w Warszawie, zapraszamy do naszej restauracji japońskiej Kimi Sushi. Gwarantujemy, że w naszych potrawach odnajdziecie prawdziwy smak Azji! Nasza kuchnia opiera się wyłącznie na sprawdzonych, świeżych składnikach, które dobieramy z wielką dbałością i wyczuciem. Oryginalne receptury, realizowane przez naszego wykwalifikowanego i doświadczonego Szefa kuchni, sprawiają, że sushi i inne potrawy japońskie smakują tu autentycznie i pysznie! Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, bezustannie poszerzamy swoje kompetencje i oferujemy najwyższej jakości obsługę - wszystko po to, by stać się dla Was najlepszą restauracją sushi w Warszawie. Przygotowując każdą potrawę mamy na względzie wytrawne podniebienia miłośników kuchni japońskiej.
Zrecenzowano 15 września 2019

Byłem z rodziną na obiedzie w Kimi sushi. Zjedliśmy pyszne sushi oraz zupy. Zestawy dla dzieci również im smakowały. Wszyscy byli zadowoleni. Polecam restaurację

1  Dziękujemy, Mac1132554
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Owner, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłą opinię:)

Zrecenzowano 13 września 2019

Byliśmy ostatnio z cala rodzinka bardzo nam się podobało. Przede wszystkim smacznie ale również miła obsługa,fajna atmosfera. Polecamy!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Małgorzata M

Dziękujemy serdecznie!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Ciekawe menu sezonowe i bardzo smaczne.
Dzieciaki zachwycone menu dziecięcym :-)
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Vacationer229258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Właściciel, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pobyt w Kimi Sushi był wyjątkowo zaskakujący. Niby obrzeża miasta, a restauracja poziomem przewyższająca te z centrum Warszawy. Pyszne i świeżutkie sushi, klasyczne pozycje przygotowane perfekcyjnie, a do tego kilka dań, których nie miałam okazji wcześniej spróbować. Miejsce wykończone z dużym wyczuciem. Restauracja niewielka, ale bardzo przytulna. Najładniejsza ściana z roślin jaką do tej pory widziałam. Obsługa również przeurocza, więc nawet jakbym chciała się do czegoś przyczepić to nie miałabym do czego. Gorąco polecam!

Dziękujemy, JolaBu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Właściciel, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy! Staramy się, żeby każdy z naszych gości był zadowolony

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

przepyszne i w pięknej formie podane jedzenie, ciekawe połączenia smaków zarówno w daniach głównych jak i w deserach, menu dla dzieci rewelacja. przyjemne miejsce z miłą obsługą. gorąco polecam!!!!

Dziękujemy, KasiaW614

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię:) zapraszamy częściej.

Restauracja Kimi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kimi Sushi? Podziel się wrażeniami!