“Przyjazna atmosfera i smaczne jedzenie”
Restauracja Kimi Sushi — recenzja

Restauracja Kimi Sushi
Zamów online
Nr 1 100 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: SUSHI I NIE TYLKO… WYJĄTKOWA RESTAURACJA DLA MIŁOŚNIKÓW KUCHNI JAPOŃSKIEJ Jeśli poszukujecie najlepszego sushi w Warszawie, zapraszamy do naszej restauracji japońskiej Kimi Sushi. Gwarantujemy, że w naszych potrawach odnajdziecie prawdziwy smak Azji! Nasza kuchnia opiera się wyłącznie na sprawdzonych, świeżych składnikach, które dobieramy z wielką dbałością i wyczuciem. Oryginalne receptury, realizowane przez naszego wykwalifikowanego i doświadczonego Szefa kuchni, sprawiają, że sushi i inne potrawy japońskie smakują tu autentycznie i pysznie! Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, bezustannie poszerzamy swoje kompetencje i oferujemy najwyższej jakości obsługę - wszystko po to, by stać się dla Was najlepszą restauracją sushi w Warszawie. Przygotowując każdą potrawę mamy na względzie wytrawne podniebienia miłośników kuchni japońskiej.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Ciekawe menu sezonowe i bardzo smaczne.
Dzieciaki zachwycone menu dziecięcym :-)
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Vacationer229258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Właściciel, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie:)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pobyt w Kimi Sushi był wyjątkowo zaskakujący. Niby obrzeża miasta, a restauracja poziomem przewyższająca te z centrum Warszawy. Pyszne i świeżutkie sushi, klasyczne pozycje przygotowane perfekcyjnie, a do tego kilka dań, których nie miałam okazji wcześniej spróbować. Miejsce wykończone z dużym wyczuciem. Restauracja niewielka, ale bardzo przytulna. Najładniejsza ściana z roślin jaką do tej pory widziałam. Obsługa również przeurocza, więc nawet jakbym chciała się do czegoś przyczepić to nie miałabym do czego. Gorąco polecam!

Dziękujemy, JolaBu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Właściciel, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy! Staramy się, żeby każdy z naszych gości był zadowolony

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

przepyszne i w pięknej formie podane jedzenie, ciekawe połączenia smaków zarówno w daniach głównych jak i w deserach, menu dla dzieci rewelacja. przyjemne miejsce z miłą obsługą. gorąco polecam!!!!

Dziękujemy, KasiaW614

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię:) zapraszamy częściej.

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Najlepsze sushi jakie jadłam, świeże i podane z klasą. Cudowna atmosfera z przemiłą i profesjonalną obsługą. Na szczególną uwagę zasługuje śliczny ogródek i wystrój restauracji, fajny pomysł ściany z roślin. Z pewnością będę częstym gościem restauracji.

Dziękujemy, Iza K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Właściciel, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za miłą opinię.

Pozdrawiamy
Zespół Kimi Sushi

Zrecenzowano 19 marca 2019

Posiłek bardzo przeciętny,zarówno smakowo jak i estetycznie.Zbyt długi czas oczekiwania dla dwóch skromnych dań.Obsługa nie słuchająca klienta,niekompetentna i opieszała.Zamówienie na wynos okazało się nie tym jakie zamawiałem,o czym przekonałem się dopiero w domu.Stracony czas i pieniądze.Nigdy więcej.Jest tyle restauracji tego typu w mieście,że to czego doznałem to żenada i masakra.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Janusz57
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Halina K, Owner, Restauracja Kimi SushiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za informację i przepraszamy, że nie udało się nam sprostać Pana oczekiwaniom. Doskonalimy się każdego dnia, więc zapraszamy ponownie.

Restauracja Kimi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kimi Sushi? Podziel się wrażeniami!