“Znów wybornie ”

Sambal Restauracja Indonezyjska
Zamów online
Takeaway.com
Nr 2 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Druga wizyta i znów fantastyczne doznania smakowe. Zupa soto ayam klasyka w swoim rodzaju. Krewetki aromatyczne i po prostu pyszne. Raj dla miłośników kuchni indonezyjskiej. Dla wielbicieli pikantnych potraw chef indywidualnie dodaje papryczek

Dziękujemy, 246tomaszs

Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa z krewetkami bardzo smaczna. Wzięłam ostra i była świetnie doprawiona. Niestety wystrój na duży minus :/

Dziękujemy, prezesova
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zabrałem narzeczoną na kolekcje w dniu kobiet do Sambal i był to strzał w 10! Nasze dania były przepyszne, na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy

Dziękujemy, DonRafikko
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatka z warzyw gotowanych na parze z tofu i sosem orzechowym boska. Niesamowite aromaty. Do tego dobre czerwone wino i przesympatyczna obsługa. Wrócę by spróbować innych dań.

Dziękujemy, Ewela2009
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal z bardzo dobrym jedzeniem zupka krewetkowa, jagnięcina i goreng udang były wspaniałe Kuchnia dla osób, które lubią ostrą kuchnię. Obsługa miła, atmosfera doskonała. Ceny adekwatne do jakości jedzenia. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Prekursor P

Sambal Restauracja Indonezyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sambal Restauracja Indonezyjska? Podziel się wrażeniami!