“Hiszpańskie klimaty w środku Warszawy”

La Iberica Tradycion y Tapas
Nr 487 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Tradycyjna Hiszpańska Restauracja

Wiele dobrych recenzji przeczytałam o tym miejscu i to wszystko prawda! Smacznie i jeszcze raz smacznie. Do tego fajne miejsce.
A kanapka z kalmarami... mniam
Polecam

Dziękujemy, Mazurka76

Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce blisko Arkadii. Spędziliśmy tam godzinkę czując się jak na wakacjach w Hiszpanii. Przepyszne świeże kalmary i inne tapas.

Dziękujemy, Dariusz L
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem rozczarowana miejscem z kilku względów, które opisze później.
Ale zanim to zrobię, dodam, ze jestem od wielu lat związana z Hiszpanią, dlatego wiem jak powinny smakowac dania, jak wyglada hiszpańska gościnność.
Na kolacje wybrałam się ze znajomymi z pracy, między innymi Hiszpanami z południa.
Byliśmy zadowoleni z większości dan, takich jak ośmiornica, paella, były naprawdę wyśmienite.
Jednak niestety jakość i wielkość przystawek pozostawiała dużo do życzenia i na pewno nie szła w prze z cena

Churros, czyli hiszpański kultowy deser bardzo średni.

Całe rozczarowanie leży w obsłudze.
Akurat mieliśmy to szczęście, żeby trafić na naburmuszonego właściciela, który sprawiał wrażenie być bardzo zniecierpliwiony i nieuprzejmy, mimo ze byliśmy spora grupa zostawiajac rachunek na kilka tysięcy złotych i wcześniej informując właściciela, ze taka sytuacja będzie miała miejsce.

Właściciel nie zachowywał się jak gospodarz, tylko jak zniecierpliwiony kelner, któremu mało palca i dlatego w ramach protestu nie będzie pracować należycie.
To dało się odczuć. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni takim przyjęciem.
Dlatego nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, 294sylwiap
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy tylko tapasy i były wyśmienite, ale paelle na stoliku obok wyglądały obłędnie ! Przemiły właściciel! I to miejsce!!!

1  Dziękujemy, 67agnieszka_
Zrecenzowano 28 maja 2019

Restaurację polecam z całego serducha.Jedzenie z typowo hiszpańskiej kuchni, świeże, pachnące i godne polecenia. Wspaniała obsługa, która potrafi doradzić przy wyborze dań i zamienić kilka zdań ponadto. Lokalizacja ciekawa szczególnie w ciepłe dni, kiedy można skorzystać z ogródka. Brakuje tyko hiszpańskiej gitary i odjazd do Madrytu gotowy. Pozdrawiamy i dziękujemy za miłą gościnę.z pewnością będziemy wracać.

Dziękujemy, Anna S

La Iberica Tradycion y Tapas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Iberica Tradycion y Tapas? Podziel się wrażeniami!