“Prawie doskonale.”
Schabowy — recenzja

Schabowy
Nr 545 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędzając cały dzień w mieście i słysząc oddolne postulaty zjedzenia tradycyjnego schabowego wybrałem restaurację „Schabowy”. To była dobra decyzja. Miejsce z Chludnie przyjemne Obsługa bardzo miła Dania dokładnie jak w opisie tradycyjne dobrze zrobione panierka na kotletach nie odchodziła była chrupiąca pozostałe dodatki też spełniały wszelkie oczekiwania opisane w karcie menu.Jedyna uwaga to zamówione różne wariacje kotleta schabowego dla czterech osób wyszły z kuchni o różnych czasach z rozbieżnością między pierwszą ostatnim 10 min co dla mnie nie jest zbyt chętnie akceptowane. Poza tym żadnych uwag.

Dziękujemy, zenonb2015

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na tego typu blokowisku ciężko spodziewać się czegoś więcej niż sieciowa pizza, chińczyk itp. A tu takie zaskoczenie. Fajny klimat, bardzo pomocna obsługa znająca doskonale zawartość karty. Co do jedzenia... fantastyczny bohater czyli schabowy. Dodatki przygotowane w punkt. Knedle, które zamówiłam były dokładnie takie jakie pamietam z dzieciństwa. Brawo za dbałość o produkt, jakość i podanie tradycji w świeżej odsłonie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, L9432MDjoannab
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal mały, ze skromnym, ale pasującym do jego charakteru wyglądem. Pozycje w menu typowe dla kuchni polskiej. Zamówiliśmy schabowego z kością. Ogromne porcje, danie smaczne. Polecam.

Dziękujemy, 950karolk
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Była zimna wódka i pyszny tatar. Zur też niczego sobie. Mają duży wybór nalewek. Taki super baras...

Dziękujemy, Tom S
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal mały, ale bardzo przyjemnie urządzony, obsługa bardzo miła a jedzedzie.....pyszne!!!!! Gołąbki rewelacyjne, schabowy z kością też. Serdecznie polecam!!!!!

Dziękujemy, wikawiki

Schabowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Schabowy? Podziel się wrażeniami!