“I strongly recommend this place!”
U Tato — recenzja

U Tato
Zamów online
Nr 560 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetne jedzenie, serwis bez zarzutu. Na ogół chodzę tam w porze lunchu. Jestem bardzo zadowolony z poziomu, jaki utrzymują.

Dziękujemy, Zbyszko C

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Jedzenie przepyszne. Polecam szczególnie zupę Tato, Chinkali, Sacivi oraz Lula Kebabi.

Dziękujemy, Gregorgian1994
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Podane dania były smaczne. Dobrze przyrządzone charczo, farsz do chinkali też smaczny i dobrze doprawiony, ciasto o odpowiedniej grubości ;)
Mam jedynie małe zastrzeżenia do chaczapuri, troszkę mało sera imeretyńskiego ;)

Dziękujemy, Izwinitie
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miła atmosfera, charakterystyczna dla rodzinnych restauracji. Właściciel osobiście dogląda obsługi i doradza, jedzenie świeże i smaczne, odpowiednio doprawione i ładnie podane, smakuje jak w Gruzji.
Ceny przystępne. Dobra opcja na miły obiad bez zadęcia.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Gruzini to ludzie, którzy jak mało kto potrafią czerpać radość z dobrego jedzenia i przednich trunków. U Tato widać i czuć w całej rozciągłości, że gospodarze tego miejsca traktują nas jak oczekiwanych gości. Począwszy od bogatej oferty przepysznych starterów/przystawek - chyba kiedyś skuszę się aby najeść się tylko nimi - poprzez zupy możemy liczyć na sympatyczne doradztwo szefa restauracji. Wybór gruzińskich win (jest także piwo) pozwala na wzbogacenie naszych doznań przy daniach głównych. Zaznaczam, że w kuchni gruzińskiej zarówno amatorzy wyrafinowanych dań jak i ci ceniący prostotę znajdą coś dla siebie. Dla mnie i mojej rodziny jest to miejsce, które z całą pewnością postaram się odwiedzać regularnie. Dziękuję za przemiłe przyjęcie i namawiam na odwiedzenie tego miejsca!

Dziękujemy, takasytuacja77

U Tato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Tato? Podziel się wrażeniami!