“Bardzo polecam”
Bocca Bar — recenzja

Bocca Bar
Nr 1 067 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Bocca bar to nowa restauracja w sercu warszawskiego zagłębia korporacyjnego. Przepięknie zaprojektowany wystrój przenosi wszystkich gości prosto do nowojorskich czy londyńskich pubów. Delikatna jazzowa muzyka umili każdy posiłek. Od poniedziałku do piątku serwujemy lunche (12:00-15:00) a podczas weekendów zapraszamy na brunch. Każdą sobotę dedykujemy rodzinom i dzieciom - na najmłodszych czeka masa atrakcji, min. teatrzyk i warsztaty artystyczne. Od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00 i podczas weekendów, do dyspozycji gości jest darmowy parking. Kartę otrzymaną przy wjeździe na parking przekaż naszej obsłudze i wyjedź dzięki temu za darmo. Do zobaczenia!

Świetne wrażenie już od wejścia. Wyjątkowe wnętrza, taka dla mnie ukryta perełka. Skusiłam się tu na pęczotto z grzybami, a osoba towarzysząca na zupę szczawiową. Oba dania przepysznie przyrządzone. Czysta przyjemność. Potem był deser z palną białą czekoladą i malinami. taka słodko-kwaśna rozkosz, najlepszy deser jaki jadłam od dawien dawna zdecydowanie. A że atmosfera panuje tam świetna, to daliśmy namówić się też na autorski koktajl, nawet nie powtórzę co w nim było, mogę tylko powiedzieć, że tak jak wszystko poprzednie było przepyszne. Pochwała należy się też miłej obsłudze. Na pewno wrócę.

1  Dziękujemy, naoJAG

Od niedawna pracuję w tej lokalizacji. Od momentu jak pojawiłem się tam pierwszy raz mają we mnie klienta, który będzie wracał. Zawsze zwracam uwagę na to jak wygląda miejsce, jaki ma klimat. A to jest naprawdę wyjątkowe, po prostu przepiękne. Bardzo smaczne jedzenie, fajny wybór, ciekawe i zdrowe potrawy i duże porcje. Miła obsługa, dzięki której bardzo przyjemnie spędza się tu czas. Polecam.

4  Dziękujemy, C6556TRroberto
Zrecenzowano 8 września 2019

Gratulacje, bo w tym miejscu mieli pierwsi pomysł na taki lokal. Dla takich osób, jak ja, które tu pracują to była bardzo pozytywna zmiana, gdy się tu pojawili. Świetne miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Świetne lunche. Ale nawet jak ktoś tu nie pracuje a jest w pobliżu warto wpaść ze względu na przepiękne wnętrza, jedne z najładniejszych jakie widziałam. Nie trzeba się decydować na lunch mają też duży wybór świetnych koktajli. Gorąco ich polecam.

1  Dziękujemy, mika00007
Zrecenzowano 2 września 2019

Jakiś czas temu byłam pierwszy raz i teraz niedawno wróciłam. Bardzo mi się podoba to miejsce. Widać, że właściciele mieli na nie pomysł. Jedzenie pycha, naprawdę polecam.To, co ja sobie cenię to, że są opcje wegetariańskie i nie jestem skazana tylko na sałatkę, w tym czasie jak znajomi pałaszują coś dobrego, ale z mięsem. Mogłam zjeść normalne danie, jak oni. Za każdym razem było pięknie podane, smaczne i świeże. Za jakiś czas znowu zajrzę.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecam. Ciekawe miejsce, zwłaszcza, że ta część Warszawy raczej nie myślałem, że mnie zaskoczy. Relaksująca atmosfera z miłą, fajną obsługą. Dobre jedzenie, wrócę, żeby jeszcze spróbować różnych pozycji z menu.

Dziękujemy, dominiksaw101

Bocca Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bocca Bar? Podziel się wrażeniami!