“Piękne miejsce, które trzeba zobaczyć”
Bocca Bar — recenzja

Bocca Bar
Nr 1 066 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Bocca bar to nowa restauracja w sercu warszawskiego zagłębia korporacyjnego. Przepięknie zaprojektowany wystrój przenosi wszystkich gości prosto do nowojorskich czy londyńskich pubów. Delikatna jazzowa muzyka umili każdy posiłek. Od poniedziałku do piątku serwujemy lunche (12:00-15:00) a podczas weekendów zapraszamy na brunch. Każdą sobotę dedykujemy rodzinom i dzieciom - na najmłodszych czeka masa atrakcji, min. teatrzyk i warsztaty artystyczne. Od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00 i podczas weekendów, do dyspozycji gości jest darmowy parking. Kartę otrzymaną przy wjeździe na parking przekaż naszej obsłudze i wyjedź dzięki temu za darmo. Do zobaczenia!

Gratulacje, bo w tym miejscu mieli pierwsi pomysł na taki lokal. Dla takich osób, jak ja, które tu pracują to była bardzo pozytywna zmiana, gdy się tu pojawili. Świetne miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Świetne lunche. Ale nawet jak ktoś tu nie pracuje a jest w pobliżu warto wpaść ze względu na przepiękne wnętrza, jedne z najładniejszych jakie widziałam. Nie trzeba się decydować na lunch mają też duży wybór świetnych koktajli. Gorąco ich polecam.

1  Dziękujemy, mika00007

Zrecenzowano 2 września 2019

Jakiś czas temu byłam pierwszy raz i teraz niedawno wróciłam. Bardzo mi się podoba to miejsce. Widać, że właściciele mieli na nie pomysł. Jedzenie pycha, naprawdę polecam.To, co ja sobie cenię to, że są opcje wegetariańskie i nie jestem skazana tylko na sałatkę, w tym czasie jak znajomi pałaszują coś dobrego, ale z mięsem. Mogłam zjeść normalne danie, jak oni. Za każdym razem było pięknie podane, smaczne i świeże. Za jakiś czas znowu zajrzę.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecam. Ciekawe miejsce, zwłaszcza, że ta część Warszawy raczej nie myślałem, że mnie zaskoczy. Relaksująca atmosfera z miłą, fajną obsługą. Dobre jedzenie, wrócę, żeby jeszcze spróbować różnych pozycji z menu.

Dziękujemy, dominiksaw101
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zdjęcia oddają atmosferę miejsca, lekki jazz płynący w tle dopełnia całości. Karta nie za długa, na początek zamówiłem szparagi kiszone/gravlax z groszkiem, okazały się doskonałem, idealnie zbalansowane i sycące. Na przystawkę ciepłą zamówiłem boczniak / foie gras pyszne, smaki świetnie się uzupełniały, danie pojawiło się szybko i sprawnie. Reszty szczęścia dopełniła kaczka idealnie chrupiąca i soczysta, podana równie szybko i sprawnie.

Dziękujemy, manttoni
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia z eksluzywnymi daniami.Mila obsluga z fachowa porada.Wszystkie dania smaczne.Duzo miejsca.Lazienki przystosowane dla niepelnosprawnych.Duzy plus za caloksztalt

Termin wizyty: grudzień 2018
35  Dziękujemy, marcin717

Bocca Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bocca Bar? Podziel się wrażeniami!