“Pyszne jedzenie, miła obsługa. Warto odwiedzić.”
Bocca Bar — recenzja

Bocca Bar
Nr 1 067 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Bocca bar to nowa restauracja w sercu warszawskiego zagłębia korporacyjnego. Przepięknie zaprojektowany wystrój przenosi wszystkich gości prosto do nowojorskich czy londyńskich pubów. Delikatna jazzowa muzyka umili każdy posiłek. Od poniedziałku do piątku serwujemy lunche (12:00-15:00) a podczas weekendów zapraszamy na brunch. Każdą sobotę dedykujemy rodzinom i dzieciom - na najmłodszych czeka masa atrakcji, min. teatrzyk i warsztaty artystyczne. Od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00 i podczas weekendów, do dyspozycji gości jest darmowy parking. Kartę otrzymaną przy wjeździe na parking przekaż naszej obsłudze i wyjedź dzięki temu za darmo. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 2 września 2019

Jakiś czas temu byłam pierwszy raz i teraz niedawno wróciłam. Bardzo mi się podoba to miejsce. Widać, że właściciele mieli na nie pomysł. Jedzenie pycha, naprawdę polecam.To, co ja sobie cenię to, że są opcje wegetariańskie i nie jestem skazana tylko na sałatkę, w tym czasie jak znajomi pałaszują coś dobrego, ale z mięsem. Mogłam zjeść normalne danie, jak oni. Za każdym razem było pięknie podane, smaczne i świeże. Za jakiś czas znowu zajrzę.

Dziękujemy, Patrycja K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Polecam. Ciekawe miejsce, zwłaszcza, że ta część Warszawy raczej nie myślałem, że mnie zaskoczy. Relaksująca atmosfera z miłą, fajną obsługą. Dobre jedzenie, wrócę, żeby jeszcze spróbować różnych pozycji z menu.

Dziękujemy, dominiksaw101
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zdjęcia oddają atmosferę miejsca, lekki jazz płynący w tle dopełnia całości. Karta nie za długa, na początek zamówiłem szparagi kiszone/gravlax z groszkiem, okazały się doskonałem, idealnie zbalansowane i sycące. Na przystawkę ciepłą zamówiłem boczniak / foie gras pyszne, smaki świetnie się uzupełniały, danie pojawiło się szybko i sprawnie. Reszty szczęścia dopełniła kaczka idealnie chrupiąca i soczysta, podana równie szybko i sprawnie.

Dziękujemy, manttoni
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia z eksluzywnymi daniami.Mila obsluga z fachowa porada.Wszystkie dania smaczne.Duzo miejsca.Lazienki przystosowane dla niepelnosprawnych.Duzy plus za caloksztalt

Termin wizyty: grudzień 2018
35  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 30 marca 2019

We wtorkowy wieczór wybrałem się na szybka kolację do Bocca Bar. Wystrój lokalu ciekawy aczkolwiek bar i oświetlenie nie podobało mi się ,była duża różnica pomiędzy zdjęciami i klimatem ,a rzeczywistością. Jedzenie przeciętne ,bez polotu krem ziemniaczany ,tatar z jelenia podany na spodku musiał podać kucharz bo kelner przyjmował inną grupę. Smak tatara dobry ,ale nawet nie podano przypraw ani pieczywa ,trochę słabo .Znajomy jadł kaczkę ,mówił że ok ale porcja bardzo mała. Ogólnie może jest fajnie ,ale tam więcej nie wrócę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, DariuszT

Bocca Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bocca Bar? Podziel się wrażeniami!