“Smacznie, szybko, klimatycznie”
Indian taste — recenzja

Indian taste
Zamów online
Nr 343 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lunch za 25 zł w środę to zupa brokułowa (nie krem!) i smaczny ser w sosie z warzywami, ryżem i plackiem. Było pyszne, dobrze przyprawione i bardzo aromatyczne! Lunch dnia ma tę zaletę, że jest podawany od ręki, więc na szybki wypad jest to super rozwiązanie. Ale równie dobre będzie to na romantyczny wypad we dwoje albo biznesowy lunch. Obsługa do tego jest przemiła, a wystrój klimatyczny, ale niezobowiązujący - stąd uniwersalność tego miejsca.

Dziękujemy, agatapoczmanska

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miejsce - pomimo braku standardowego, kolorowego indyjskiego wystroju - utrzymane jest we wspaniałym klimacie tego kraju. Wszystko to dzięki muzyce, przepysznym daniom oraz właścicielowi, który dba o to, żeby wszyscy goście wyszli z uśmiechem na ustach. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie jedzenia czy swojego kraju, był zawsze w pogotowiu, starając przybliżyć się jego specyfikę, opowiadając o przyprawach i historii. Pozytywne wrażenie wywarł na mnie fakt, iż właśnie przyprawy, alkohole czy nawet stoły - sprowadzane są przez niego z Indii - co sprawia, cze jeszcze bardziej możemy się wczuć w klimat tego miejsca.

Dziękujemy, kamossa
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właściciel prowadzi swoją restauracje w włoskim stylu :), rozmawia z gośćmi dopytuje co lubią poleca lub odradza postawy ( sporo jest ostrych). Pełni również funkcje kelnera ;) co jest bardzo miłe ponieważ to bardzo sympatyczny człowiek.
Potrawy pyszne, podane tak aby każdy mógł spróbować wszystkiego.
Kuchnia z pasja.
Polecam

Dziękujemy, Tosca8877
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było pyszne i jak to bywa w kuchni indyjskiej - pikantne tak, że się spociłem. Na przystawkę zamówiłem Murgh Malai Tikka czyli soczysty, grillowany kurczak podany na gorącym kamieniu (także na stole jeszcze skwierczał ). Na główne danie, widoczne na pierwszym zdjęciu, wziąłem Bhindi do pyaza (okra gotowana w sosie pomidorowo-cebulowym) oraz Garlic Roti (indyjski chlebek czosnkowy z ciemnej mąki). Kucharz oraz obsługa to rodowici hindusi więc podołali rodzimej kuchni ‍♂️

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tu pierwszy raz.
Wystrój? Czegoś brakuje.
Zapachy? Wolałbym zapach ziół bądź olejków niż potraw. Ale nie ma dramatu. Należę chyba do tych czepialskich.
Kuchnia? Niezła. Smacznie. Dla każdego podniebienia.
Obsługa? Sprawna i pomocna. Poleci danie także tym, co nie znają smaków tej kuchni.
Ceny? Spotkanie 3 osób, starter, potem 4 dania, dodatki, 2 karafki domowego wina, woda, herbata, mały deser, trzeba liczyć ok 400 pln.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MaciejKa100

Indian taste — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Indian taste? Podziel się wrażeniami!