“Pyszne sushi”
Mizumi sushi — recenzja

Mizumi sushi
Zamów online
Nr 1 149 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Okolica: Powiśle
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi zamówiliśmy naj większy zestaw a zapłaciliśmy za niego nie za drogo. Zamówiliśmy na wynos i pięknie nam zapakowali jednak długo czekaliśmy na podanie jedzenia.

Dziękujemy, EmiSobolew

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam na to miejsce przypadkiem. Żałuję, że dopiero teraz. Pyszne zupy (gorąco polecam sea udon) i sushi. Oryginalne smaki. Miła, profesjonalna obsługa. Dobra lokalizacja, blisko metra Młociny. Wrócę tu z całą pewnością.

Dziękujemy, 764urszulas
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi jakie jadłam w Warszawie, a na pewno na Bielanach. Zawsze swieże, dobre zupy i przystawki. W dostawie zawsze sprawnie. Wracamy :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, magdalenakaron
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, polecam sushi korzystam od 3 lat, starają się zachować poziom który był na początku często zamawiam na wynos ponieważ mieszkam na tym osiedlu, bywaliśmy też w lokalu śmiało mogę polecić miłośnikom sushi i nie tylko. Bon apetit!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 239arkadiuszl
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne sushi , świeże i w smakowitych aranżacjach, przy zamówieniu z dostawą pięknie pakowane, chyba najlepsza suszarnia w Warszawie

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Miron P

Mizumi sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mizumi sushi? Podziel się wrażeniami!