Warszawa

“Bez rewelacji”
Na Końcu Tęczy — recenzja

Na Końcu Tęczy
Nr 458 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do lokalu wg. Rekomdacjo TripAdvisor. Są lepsze lody w Warszawie niz tu a nie ma ich na liście.

Dziękujemy, Paweł G

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody w Warszawie. Jeszcze nigdy nie trafiłam, żeby nie było kolejki, ale warto pyszne lody! Możliwość wzięcia jednej gałki w dwóch smakach.

Dziękujemy, catherrinee
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejka chyba zawsze, ale idzie dość sprawnie. Ciekawe smaki lodów, naturalne smaki. Niestety w natłoku ludzi dostałam dwie takie same porcję choć prosiłam o inne. Mimo wszystko były pyszne. Polecam opcję po pół porcji

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warszawa lubi lody i lubi za nie płacić oraz stać w kolejkach. Lody nie lubią mieszkańców Warszawy. Zamówiłem klasyczne lody po których poznać umiejętności mistrza lodów czyli „śmietanę” i wtopa gigant. Lody nie widziały śmietany i mistrza lodów. Do tego orzech brazylijski - średni. Miła obsługa. Czysto. Nie warto stać w kolejce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór wielu ciekawych smaków, przystępna cena (5 zł za dużą porcję)
i możliwość zamówienia dwóch smaków w jednej porcji sprawiło, że "Na końcu tęczy" zostało moją ulubioną lodziarnią i odwiedzam ją regularnie od dwóch lat, niezależnie od pory roku :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, franciszewski

Na Końcu Tęczy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Na Końcu Tęczy? Podziel się wrażeniami!