Warszawa
Gościniec Polskie Pierogi - Krakowskie Przedmieście
Nr 688 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Pyszne pierogi jak u mamy, bez wahania polecam wszystkim miłośnikom pierogów, ja się nie zawiodłem i napewno do Was jeszcze nie raz zawitam. Pozdrawiam

Dziękujemy, Paweł L

Zrecenzowano 8 września 2019

Jak podpowiada nazwa - zamówiliśmy pierogi (trzy osoby). Moje były smaczne, pozostałe osoby też tak twierdziły, chociaż każdy jadł inne. Obsługa w godzinach typowo "obiadowych" całkiem sprawna i szybka (czas oczekiwania około 25 minut). Co prawda nam się spieszyło (na pociąg), ale to nasza wina - za późno przyszliśmy, do tego chwilę czekaliśmy na stolik. Teraz kilka uwag do samego lokalu. Tragiczne zejście do toalety w piwnicy. Schody nowe jednak nie doświetlone, na dodatek ostatnie chyba trzy stopnie zabiegowe. Poręcz kończy się wyżej - o mało z nich nie spadłam. Zejście bardzo niebezpieczne. W samych toaletach ciemno, panuje półmrok i z pewnością osoby ze słabym wzrokiem mają problem. Wrażenie nieprzyjemne, jak w norze. Do tego słaba wentylacja. Stoliki na zewnątrz maciupinkie i ciasno poupychane. Z w/w powodów sam lokal do poprawki. Za jedzenie i obsługę - piątka z plusem.

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tutaj na obiedzie z rodzina podczas ostaniej wizyty w Warszawie,miejsce dobre na szybki posiłek,chociaż trzeba było trochę długo czekać,a potrawy zamówione były letnie.

Dziękujemy, 104andrzeji
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, fantastyczna kuchnia. Duży wybór dań. Każdy, kto chce spróbować kuchni polskiej, znajdzie coś dla siebie. Na pewno nie jeden raz tu wrócę. Polecam.

Dziękujemy, robins75x
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi naprawdę super. Obsługa bardzo miła. Niedługi czas oczekiwania. Inne dania nie wiem ale ludzie wyglądali na zadowolonych. Zapewne jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, jareckyP

Gościniec Polskie Pierogi - Krakowskie Przedmieście — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gościniec Polskie Pierogi - Krakowskie Przedmieście? Podziel się wrażeniami!