“Okropny wygląd i słabe jedzenie”
Pod Parasolami — recenzja

Pod Parasolami
Nr 1 395 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Wystrój lokalu wygląda tak, jak widać nawet tu na zdjęciach - czyli fatalnie, jak za dawnych lat przy dworcach PKP. Malutki parking przed wejściem, obwarowany do tego jakimiś komicznymi zakazami i pachołkami ze sznurkiem, np. z boku kartka z napisem: zakaz siadania... :)) Byliśmy tam na zaproszenie znajomych, więc nie można było nie wejść. Myśleliśmy, że chociaż jedzenie będzie dobre, ale niestety - nic smacznego nie zjedliśmy. Za to wyszliśmy z ubraniami prześmierdniętymi smażonym mięsem i czymś jeszcze. Naprawdę nie wiem kto pisał te kilka wcześniejszych opinii, ale ja do tego miejsca nigdy nie wrócę i nikomu nie polecę.

Dziękujemy, azi2000

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Trafiliśmy tam przypadkiem, i na pewno będziemy wracać. Wspaniała obsługa i przede wszystkim fantastyczne dania. Nie jestem w stanie powtórzyć nazw potraw. Wszystko, co zamówiliśmy (4 osoby) było przepyszne. Na pewno polecam robioną na miejscu lutenicę! Można kupić też różne bałkańskie sery.

Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże i olbrzymie porcje(sugeruje miejsze wybierać ).
Widać że ta kuchnie jest we krwi szefa kuchni,wszystko przyprawione w punkt,można również zaopatrzyć się w regionalne przysmaki na wynos.
Z pewnością wrócę tam jeszcze.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, Agulatka
Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

dobra kuchnia bałkańska, pyszna zupa dnia i do tego kebabcze 1/2 bo po zupie drugiego pełnego Dania porostu bym nie zjadł.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wojtek_c1967
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, starannie przygotowane. Wyjątkowo smaczny kotlet drobiowy z dodatkami, a kawałki z kurczaka w super panierce. Takie domowe, bałkańskie jedzenie. Mili ludzie, chyba właściciele:) na pewno polecimy znajomym i zabierzemy Rodzinę jak przyjadą do Warszawy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, B9314VAmartak

Pod Parasolami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Parasolami? Podziel się wrażeniami!