“Mięso trzeba szukać z lupą”
Lamby's — recenzja

Lamby's
Zamów online
Nr 2 813 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019

Zamówiłem hot beef lambster medium. Z nazwy miało być tam mięso rzekomo świetna wołowina - dostałem bułkę z serem, warzywami i dużą ilością frytek wewnątrz praktycznie bezmięsną za 18 zł, nie polecam.

Dziękujemy, Curious477904

Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłem czegoś podobnego.

Kanapki , stripsy i prawdziwe frytki .

Coś innego nic standardowe fastfoody.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Trojaniza
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysty lokal, kanapka stabilna nie rozwala się.
Czuć przyprawy i wysoką jakość mięsa.

Herbata dla wszystkich , można pic ile dusza zapragnie

Polecam !

Dziękujemy, Metoprez
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i przedewszystkim świeże. Pierwszy raz spotkałem się z Kioskiem elektronicznym w sieci kebab. Kebab to mało powiedziane, raczej Kebab Premium. Dodatkowy plus za mega jakość mięsa !

Polecam.

Dziękujemy, Sirskubi
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przeczytalam różne opinie i nie spodziewalam się fajerwerków smaku. I owszem ich nie było ale wrap vege był zupełnie poprawny i nawet posunełabym się do tego że calkiem smaczny. Nie przesadzony, świeży i ładnie pachnący. Na lunch w sam raz.

1  Dziękujemy, Agnieszka W

Lamby's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mysiadło, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Lamby's? Podziel się wrażeniami!